VALİ YAZICI'DAN 1 MAYIS MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

VALİ YAZICI’DAN 1 MAYIS MESAJI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Vali Ersin Yazıcı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Vali Ersin Yazıcı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Emeğiyle, alın teriyle, üretimiyle ülkemize değer katan çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.” ifadesini kullandı.

EMEĞİN VE ÜRETİMİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİM
1 Mayıs’ın toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne dayalı sosyal dayanışmanın geliştirilmesine fırsat ve vesile olmasını dileyen Vali Yazıcı, “İl Valisi olarak her şartta emek veren kadın, erkek, genç, işçi ve emekçilerin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduğumu belirtmek isterim. Her alandaki gelişmede ve ekonomik kalkınmada emeğin ve üretimin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyim. Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in buyurduğu gibi insanın emeğinden daha hayırlısı yoktur. Biliniz ki verilen emekle bu millet, bu ülke kalkınacak.1 Mayıs’ın ülkemizde ve dünyadaki tüm insanlara, çalışanlara barış, kardeşlik ve özgürlük getirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm çalışanlarımıza, halkımıza, mutlu, sağlıklı çalışmalar diler,’1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü candan kutlarım. “şeklinde mesajını tamamladı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.