İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İDO, İstanbul’dan Marmara ve Avşa adalarına ulaşım için deniz otobüsü seferlerini 2020 sezonunda 1 Mayıs’tan itibaren başlatacağını web sitesinden açıkladı.

Yaz turizminde önemli bir yeri bulunan Marmara Adası’na, İstanbul’dan tatil ve gezi amaçlı gitmek isteyen yolcuları için çalışma yapan İDO Avşa seferleri ile, 1 Mayıs’ta yılın ilk deniz ulaşımını gerçekleştirecek. 20 Haziran’dan itibaren her gün seferlerine başlayacak olan İDO’nun Yenikapı ve Bostancı terminallerinden hareket edecek olan deniz ulaşımı araçları; 20 Haziran’a kadar sadece Cuma günleri 18.30’da Bostancı’dan, 19.05’te Yenikapı’dan adalara hareket ederken, Pazar günleri ise; Avşa Adası’ndan saat 16.00’da, Marmara Adası’ndan da saat 16.30’da İstanbul’a dönüş gerçekleştirecek. https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-ulasim sayfasında Avşa Adası’na ulaşım için güncel bilgiler yer alıyor. İncelemenizde fayda var…

AVŞA ADASI FERİBOT SEFERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.