İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

featured
AVŞA İDO İSKELESİ
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İDO, İstanbul’dan Marmara ve Avşa adalarına ulaşım için deniz otobüsü seferlerini 2023 yaz sezonunda 14 Nisan’dan itibaren başlayacak. İDO Yenikapı-Bostancı Avşa Adası Bilet fiyatları 408 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yaz turizminde önemli bir yeri bulunan Marmara Adası’na, İstanbul’dan tatil ve gezi amaçlı gitmek isteyen yolcuları için çalışma yapan İDO Avşa seferleri ile 14 Nisan’dan itibaren sadece cuma ve pazar günleri yolcu taşımaya başlayacak.

İDO AVŞA YAZ SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

14 Nisan’dan itibaren her gün seferlerine başlaması düşünülen İDO’nun Yenikapı ve Bostancı terminallerinden hareket edecek olan deniz ulaşımı araçları; 19 Haziran’a kadar sadece Cuma günleri 18.30’da Bostancı’dan, 19.05’te Yenikapı’dan adalara hareket ederken, Pazar günleri ise; Avşa Adası’ndan saat 16.00’da, Marmara Adası’ndan da saat 16.30’da İstanbul’a dönüş gerçekleştirecek. https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-ulasim sayfasında Avşa Adası’na ulaşım için güncel bilgiler yer alıyor. İncelemenizde fayda var…

AVŞA ADASI FERİBOT SEFERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x