ŞEHİT ATEŞİ BALIKESİR'E DÜŞTÜ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ŞEHİT ATEŞİ BALIKESİR’E DÜŞTÜ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Tunceli’de düşen helikopterde şehit olan 7’si polis 12 kişiden birisinin de Balıkesir doğumlu polis memuru Ekrem Dereli olduğu öğrenildi. Balıkesirli polis memuru Ekrem Dereli Tunceli’de düşen helikopterde şehit oldu.
Tunceli’de düşen helikopterde şehit olan Balıkesirli Polis memuru Ekrem Dereli’nin acı haberi eşine misafirlikte ulaştı. Şehit eşi Rabia Dereli, ambulansla evine getirilirken ayakta güçlükle durabildi. Tunceli’de helikopter kazasında şehit olan Polis memuru Ekrem Dereli’nin ailesine acı haber ulaştı.
Şehidin babası İbrahim Dereli haberi Bigadiç’in Değirmenli köyünde alırken, şehidin Balıkesir’deki evine ise Türk Bayrağı asıldı.
Şehidin amcası İsmail Dereli haberi gündüz duyduklarını, fakat şehitlerden birinin Ekrem Dereli olduğunu saat 17.00’de televizyon öğrendiğini belirterek, “Tunceli emniyetine sorduk onlar da kesin bilgi veremediler. Ama saat 5’ten sonra öğrendik. Eşi burada yaşıyor, kendisi Tunceli’ye gitmişti. Başımıza bu iş geldi” dedi.
Şehidin eşine acı haberi vermek için gelen emniyet yetkilileri, eşinin misafirlikte olduğunu öğrenince ambulans ile adı geçen adrese gittiler. Şehidin eşine acı haberi misafirlikte veren yetkililer büyük acı yaşayan Rabia Dereli’yi de alarak şehit evine geldiler. Ambulanstan güçlükle inen ve ayakta durmakta zorluk çeken Dereli, gözyaşlarına hâkim olamadı. Bir kız ve bir oğlan babası olduğu öğrenilen Şehit polisin cenazesinin bugün Balıkesir’den kaldırılması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.