foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ŞEHİT ATEŞİ BALIKESİR’E DÜŞTÜ

ŞEHİT ATEŞİ BALIKESİR
Paylaş
 

Tunceli’de düşen helikopterde şehit olan 7’si polis 12 kişiden birisinin de Balıkesir doğumlu polis memuru Ekrem Dereli olduğu öğrenildi. Balıkesirli polis memuru Ekrem Dereli Tunceli’de düşen helikopterde şehit oldu.
Tunceli’de düşen helikopterde şehit olan Balıkesirli Polis memuru Ekrem Dereli’nin acı haberi eşine misafirlikte ulaştı. Şehit eşi Rabia Dereli, ambulansla evine getirilirken ayakta güçlükle durabildi. Tunceli’de helikopter kazasında şehit olan Polis memuru Ekrem Dereli’nin ailesine acı haber ulaştı.
Şehidin babası İbrahim Dereli haberi Bigadiç’in Değirmenli köyünde alırken, şehidin Balıkesir’deki evine ise Türk Bayrağı asıldı.
Şehidin amcası İsmail Dereli haberi gündüz duyduklarını, fakat şehitlerden birinin Ekrem Dereli olduğunu saat 17.00’de televizyon öğrendiğini belirterek, “Tunceli emniyetine sorduk onlar da kesin bilgi veremediler. Ama saat 5’ten sonra öğrendik. Eşi burada yaşıyor, kendisi Tunceli’ye gitmişti. Başımıza bu iş geldi” dedi.
Şehidin eşine acı haberi vermek için gelen emniyet yetkilileri, eşinin misafirlikte olduğunu öğrenince ambulans ile adı geçen adrese gittiler. Şehidin eşine acı haberi misafirlikte veren yetkililer büyük acı yaşayan Rabia Dereli’yi de alarak şehit evine geldiler. Ambulanstan güçlükle inen ve ayakta durmakta zorluk çeken Dereli, gözyaşlarına hâkim olamadı. Bir kız ve bir oğlan babası olduğu öğrenilen Şehit polisin cenazesinin bugün Balıkesir’den kaldırılması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.