BANVİT, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANVİT, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Spor Toto Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde yoluna emin adımlarla devam eden Banvit Basketbol Kulübü aynı zamanda sosyal sorumluluk kapsamında da öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.
Banvit ligde Cuma günü oynayacağı Halk Enerji Ted Ankara Koleji ile önümüzdeki hafta FIBA Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı Final Four karşılaşmaları öncesinde Bandırma Amerikan Kültür Koleji öğrencileri ile bir araya geldi. Öğleden sonra gerçekleşen etkinliğe Banvit Genel Menajeri Turgay Zeytingöz, Banvit Baş Antrenörü Sasa Filipovski, oyuncular Jordan Theodore, Edo Muric, Damian Kulig, Jeremy Chappell ve Furkan Korkmaz katıldı.
Konferans salonunda yoğun bir ilgi ile karşılaşan Banvit Basketbol Kulübü teknik heyet ve oyuncuları düzenlenen panelde öğrencilerin sorularını yanıtladı. Öğrencilerin basketbol ve oyuncuların günlük yaşantıları ile ilgili sorular sorduğu panel oldukça keyifli anlara sahne oldu.
Renkli anlara sahne olan panel fotoğraf çekimleri ile son bulurken öğrenciler özel olarak hazırlanan çiçekleri oyuncu ve teknik ekibe takdim ettiler. Daha sonrasında ise Amerikan Kültür Koleji öğretmenlerine Banvit Baş Antrenörü Sasa Filipovski kulüp adına forma hediye etti.
Son olarak düzenlenen panelin ardından oyuncular ve teknik ekip Amerikan Kültür Koleji 1.ve 2.sınıf öğrencilerini derslerinde ziyaret ederek onlara küçük bir sürpriz yaptı. Oldukça şaşıran ve aynı zamanda sevinen öğrenciler oyuncularla birlikte fotoğraf çektirirken ziyaret bu sürpriz ile son buldu.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.