"SANDIKLARI İYİ TAKİP EDİN" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

”SANDIKLARI İYİ TAKİP EDİN”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı sandık başkanları eğitim toplantılarına hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, ilçe teşkilatları ile bir araya gelerek, Türkiye’nin geleceğini hep birlikte oylayacacaklarını söyledi.

Nisan ayında yapılması kararlaştırılan Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili referandum öncesi AK Parti Balıkesir İl yönetimi ilçelerde sandık başkanları eğitim toplantılarını gerçekleştiriyor. Balıkesir’in Manyas ilçesinde öğretmenevi lokalinde yapılan toplantıya AK Partinin referandum da görev alacak olan temsilcileri ile mahalle temsilcileri katıldılar.
Toplantıda konuşma yapan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan “İki ay sonra Türkiye’nin, evlatlarımızın, torunlarımızın geleceğini oylayacağız. Bizler çok şanslıyız ki bir Dünya liderinin kurmuş olduğu partide görev yapmanın onurunu yaşıyoruz.Sizlerden ricamız herkes ile birebir görüşün, sandıkları iyi takip edin” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.