BÜLENT TEZCAN'IN MİTİNGİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BÜLENT TEZCAN’IN MİTİNGİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Paylaş
 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın Bandırma Cumhuriyet Meydanındaki seçim mitingi büyük ilgi gördü.

Tezcan’ı milletvekili adayı Ahmet Akın, Doktor Fikret Şahin, Başkan Dursun Mirza, Sedat Pekel, CHP il ve İlçe Başkanları karşıladı. Meydandaki coşkulu kalabalıktan memnun kalan Tezcan miting sonrası halkın dertlerini de dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Bandırma’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın meydanlardaki seçim dilini eleştirdi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk günden itibaren toplumu kutuplaştırıp siyasetini kavga üzerinden yürüttüğünü öne süren Tezcan “O kendisinin tercihidir. Doğal olarak toplumda zaman zaman buna cevap verilmesini bekliyor. Bizim arzumuz siyasette kutuplaşma değil. Çözüm dilinin hakim olmasıdır. Biz buna özem gösteriyoruz ama iktidarın torbasında bir şey kalmadığı için 16 yılda yapamadıklarını yeniden vaat etse ki ediyor onunda bir ciddiyeti olmadığını görüyor ve o yüzden toplumu kutuplaştırarak ayrıştırarak iktidarını sürdüreceğini zannediyor. Ancak başaramayacak” ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.