YÜCEL YILMAZ'DAN MESLEKTAŞLARINA ÇİÇEK SÜRPRİZİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

YÜCEL YILMAZ’DAN MESLEKTAŞLARINA ÇİÇEK SÜRPRİZİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kendisi de bir eğitimci olan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde geleceğimize ışık saçan öğretmenleri unutmadı. İlçede bulunan tüm okullara çiçek göndererek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Eğitim, toplumların çağdaş uygarlık düzeyine yükselmesinde en önemli araç, öğretmenlerimiz de bu anlamda en büyük gücümüzdür” dedi. 

EĞİTİMCİ BAŞKANDAN MESLEKTAŞLARINA KUTLAMA
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, her yıl olduğu gibi bu yıl da öğretmenleri unutmadı. Başkan Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Karesi İlçesi’nde bulunan 102 okula çiçek gönderdi. Belediye ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde bulunan okulları tek tek ziyaret ederek çiçekleri teslim etti.
Geleceğin mimarı olan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Başkan Yücel Yılmaz, “Çocuğun güzel bir geleceğe attığı adımda anne ve babalıktan sonra en önemli pay sahibi olan öğretmenlerdir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi öğretmenlerimiz ‘dünyanın her tarafında insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır.’ Büyük Türkiye’yi ideallerine taşıyacak yeni nesil öğretmenlerimizin ellerinde yetişmektedir” dedi.

EN BÜYÜK GÜÇ ÖĞRETMENLER
‘Eğitim, toplumların çağdaş uygarlık düzeyine yükselmesinde en önemli araç, öğretmenlerimiz de bu anlamda en büyük gücümüzdür’ diyen Başkan Yılmaz, “Öğretmenlerimiz, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusu, aynı zamanda bir medeniyeti,  bir kültürü inşa eden rehberlerimizdir. Köklü tarihimizden ve millî değerlerimizden aldığımız güçle öğrencilerimizi evrensel değerlerle buluşturacak;  eğitim adına yaktığımız meşalemizi sizlerle birlikte sonsuza dek gururla taşıyacağız. Ben de Karesi Belediye Başkanı olarak, 7 gün 24 saat boyunca, siz değerli öğretmenlerin ve sevgili öğrencilerimizin hizmetinde olduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum.
Bu vesileyle, ülkemizin inşası için gecesini gündüzüne katan, milletimizin geleceğini ilmek ilmek ören öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, tüm öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.