TATİL ZAMANI
foto-deniz1

YÖNETİCİLER SALTANAT DERDİNDE

Paylaş
 

“MHP OLARAK BAŞKANLIĞA KARŞI HALKTAN OY İSTEDİK”

OK: VATANDAŞ İŞ, AŞ VE CAN DERDİNDE, YÖNETİCİLER SALTANAT DERDİNDE

Yeni Anayasaya teklifini değerlendiren MHP Balıkesir Milletvekili İsmail OK ülkede yaşanan belirsizlik ortamının ve başkanlık tartışmalarının, piyasaları da tarumar ettiğini belirtti.

Ak Parti ve MHP’nin uzlaşarak meclis gündemine getirdiği yeni Anaya Teklifi oylandığı TBMM’de gergin anlar sürerken, teklife ‘’HAYIR’’ oyu kullanacağını beyan eden MHP Balıkesir Milletvekili İsmail OK yazılı açıklamalarda bulundu.
Yeni Anayasa Teklifinin ülkede belirsizlik ortamı oluşturduğuna değinen İsmail OK, piyasaların tarumar olduğunu, Türk Lirasının %30’dan fazla değer kaybetmesine neden olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti ‘’ Yeni Anayasa dayatmasıyla başlayan belirsizlik ortamı, zaten pamuk ipliğine bağlı olan piyasaları tarumar etmiştir. Hain FETÖ kalkışmasında bile piyasalarda yaşanmayan kriz, Yeni Anayasa dayatmasıyla Türk lirasının %30’dan fazla değer kaybetmesine neden olmuştur. İşçi, memur, emekli, esnaf fakirleşmiş işsizlik tarihi rekorunu kırmıştır. İş, aş derdinde olan vatandaşlarımız bir de hain saldırılarla can derdine düşmüştür. Türkiye’mizin en büyük şehirlerinde hain bombaların patlamasıyla onlarca masum insanımız, askerimiz ve polisimiz şehadet şerbetini içmiştir. Kısacası vatandaş aş, iş ve can derdinde, yöneticiler saltanat ve koltuk derdinde’’ dedi.

MHP OLARAK BAŞKANLIĞA KARŞI HALKTAN OY İSTEDİK
7 Haziran ve 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinde MHP olarak halktan başkanlık sisteminin gelmemesi için oy istediğini belirten OK ‘’ 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli’nin Türkiye genelinde Parlamenter Rejimi savunarak, Başkanlık Rejimine karşı olduğunu en sert ve katı bir şekilde ifade etmiştir. Ben de Sayın Bahçeli gibi seçim bölgem Balıkesir’de; Yasamayı, yürütmeyi ve yargıyı bir tek kişiye teslim eden, dünyada eşi ve benzeri bulunmayan dikta rejimine karşı olduğumu söyleyerek oy istedim’’ dedi.
HALKIMIZIN EMANETİ NAMUSUMUZDUR, ANAYASAYA ‘’HAYIR’’ DİYECEĞİZ
Yeni Anayasa teklifinde Başkanlık sisteminin olduğunu ve bu teklifin ülkeyi böleceğini savunan OK ’’Yasamayı, yürütmeyi ve yargıyı bir tek kişiye teslim eden, dünyada eşi ve benzeri bulunmayan dikta rejimine karşı olduğumu söyleyerek oy istedim. Balıkesir halkıda, bunun için oy vererek bizleri vekil yaptı. Halkımızın emaneti namusumuzdur ve bunu korumak şerefimizdir. Türk Milliyetçiliği Ülkü’süne gönül veren bir MHP Milletvekili olarak; Yeni Anayasa adına Türk Milletine ve Devletine yapılmak istenen en büyük kötülüğe dur demek için kendi hür irademle ‘HAYIR’ diyorum’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.