VALİ HASAN ŞILDAK'TAN KURBAN BAYRAM SÜRESİNCE ANLAMLI ZİYARETLER | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ HASAN ŞILDAK’TAN KURBAN BAYRAM SÜRESİNCE ANLAMLI ZİYARETLER

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kurban Bayramı dolayısıyla Vali Hasan ŞILDAK ziyaretlerine şehit ailesi ile başladı. İlk olarak Şehit Polis Memuru Sadi KARAMAN’ ın İlimizde ikamet eden anne ve babasını ziyaret eden  Vali Hasan ŞILDAK ve eşi Fatma Nur ŞILDAK  gerçekleştirilen ziyarette ailenin bayramını kutlayarak; “Şehidimizin emaneti olan sizler her zaman başımızın tacısınız, kapım sizlere her daim açıktır.” dedi.

Ardından Edremit İlçemizde ikamet eden ve hayatını tekerlekli sandalyede devam ettiren engelli Ahmet BİNBİR ve ailesini ziyarette bulunan Vali ŞILDAK “Devletimizin bizlere emaneti olan vatandaşlarımız, hayatın her safhasında güzel imkanlara kavuştu. Onların yüzünün gülmesi aslında hepimizin yüzünün gülmesi anlamına geliyor. Engelli vatandaşlarımızın her ihtiyacını karşılama noktasında elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Onlar bizlere Milletimizin ve Devletimizin birer emaneti. Biz de bu anlayışla onlara sahip çıkmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Program dolayısıyla Şehit Kara Plt. Üst.Tanju BAYTEKİN’nin Edremit’te bulunan annesi Bedia BAYTEKİN’i ziyaret eden Valimiz; “Vatandaşımızın güvenliği, Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş bütün kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, Devletimiz sizlerin her daim yanındadır.” diyerek ailenin bayramını kutladı.

Ayvalık İlçemizde ailesi ile birlikte ikamet eden engelli Adacan YAŞITLIOĞLU’nu da bayramda yalnız bırakmayan Vali Şıldak aile ile bir araya gelerek bir sıkıntılarının olup olmadığını sorup bayramlarını kutladı. Sevgili Adacan ve ailesi ile bir süre sohbet ettikten sonra, programına Şehit Er Ramazan AYDIN’ın Ayvalık İlçemizde bulunan kıymetli ailesi, anne Saime AYDIN ve baba Orhan AYDIN’ı ziyaret ederek devam eden Vali Hasan ŞILDAK kıymetli ailemize bu mübarek günlerde yalnız olmadıklarını dile getirdi.

Daha sonra Vali Hasan ŞILDAK ve eşi Fatma Nur ŞILDAK tarafından ziyaret edilen Ayvalık İlçemizde ikamet eden koruyucu ailemiz Aslı CEYLAN ve eşi Sabri CEYLAN ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Valimiz bayram programı kapsamında, Ayvalık İlçesinde Altınova ve Küçükköy Jandarma Karakol Komutanlığı, Ayvalık Polis Merkezi ile Sahil Güvenlik Kuzey Ege Grup Komutanlığını ziyaret ederek; “özellikle yaz aylarında yoğunluk yaşanan İlçemizde özverili bir şekilde görev yapan sizleri tebrik ediyorum.” diyerek personelin bayramlarını kutladı.

Bir önceki yazımız olan 17 EYLÜL GSK, 10 KUPA KAZANDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.