"SPONSORLARI" KİM? | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“SPONSORLARI” KİM?

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’da son günlerde açılan siyasi sosyal medya sayfalarının sahipleri ve sponsorları halk tarafından merak ediliyor.

Yerel seçimlerin yaklaşması ile her geçen gün artan “troll” beğeni sayfalarının yöneticileri vatandaşlar tarafından merak edilir hale geldi. Yazım dilleri ve tasarımları birbirine çok benzeyen siyasi sayfalarının temel amaçlarının aynı olduğu görülüyor. Bandırma siyasetine operasyon çekip yön vermeyi misyon edinmiş Balıkesir Büyükşehir Belediyesi yönetimi ve Adalet ve Kalkınma Partisi Bandırma yöneticilerini hedef alan sayfaların tamamının Bandırma Belediyesi Başkanı Dursun Mirza hakkında övgü ile bahsettikleri net olarak anlaşılıyor. Son günlerde Bandırma Belediye Başkan Adayı Av. Tolga Tosun’u hedef almaya başlayan bu “troll” hesapların yöneticileri her kesim tarafından sorgulanır hale geldi.

SPONSORLARI KİM ?

Siyasi hesaplaşmaların odağında oluşturulan bu sahte hesapların sahipleri ve gönüllü “sponsorları” da merak ediliyor. Günlük binlerce lirayı bulan sponsorlu sosyal medya reklamlarını sayfaları oluşturan kadar reklam harcalamalarını kimin yada kimlerin yaptığı kamuoyunda büyük merak uyandıyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.