SANAYİSPOR YENİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN MİRZA'YA ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

SANAYİSPOR YENİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Sanayispor yeni Yönetimi Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya tanışma amaçlı ziyaret gerçekleştirdi.

Hem tanışma hem de istişare amacıyla gerçekleştirilen ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Encan Aydoğdu; “Önemli bir görev üstlendik. Yönetimimizle birlikte öncelikle protokol ziyaretlerimizi gerçekleştirmek istedik. Belediye Başkanımız sağ olsun bizleri makamında kabul ettiler. Kendileri ile hem tanışmak hem de ilçe sporu ve kulübümüzle ilgili istişarelerde bulunmak istedik. Bizleri kabul ettiği için ve kulübümüze sağlamış olduğu destek için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza ise Sanayispor’un yeni Başkan ve Yönetimine başarılar dileyerek, “Sanayispor benimde sporculuk dönemimde futbol oynadığım kentimizin eski ve köklü kulüplerindendir. Bandırma için önemli bir değerdir. Bizler de bugün kulüp yöneticileri ile hem tanışma hem de kulübün daha iyi yerlere gelmesi için neler yapabiliriz noktasında konuştuk. Belediye olarak spor için, gençler için yapılan her türlü girişimin yanındayız. Bandırma Belediyesi olarak bütçemizin oranında tüm amatör spor dallarına destek olmaya çalışıyoruz. Desteklerimiz bundan sonrada Belediyemizin imkanları ölçüsünde devam edecektir.” dedi.

Ziyarette Sanayispor Başkanı Encan Aydoğdu, Başkan Yardımcısı Ömer Aksoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayri Özden, Soner Koçoğlu, Feray Acendiler, Cansan Özel, Mehmet Atak, Burak Kaçar, Anıl Erkol ve Özlem İşbilen Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Sanayispor Yönetimi Başkan Mirza’ya plaket, forma ve çiçek takdiminde de bulundu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.