VEDALAR HEP BURUK OLUR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

VEDALAR HEP BURUK OLUR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İki yıl önce Bandırma Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olarak kentimize gelen Abdullah Köksal Ankara Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atandı. Vedalaşmak için Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve Mehmet Sert’te yer aldı.

Bandırma’da kaldığı süre içinde güzel bir iletişim içinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Bandırmamıza verdiğiniz hizmetler için öncelikle teşekkür ediyorum. Biz sizinle çalışmaktan oldukça memnunduk. Bu kadar erken ayrılıyor olmanızı üzülüyoruz. Siz de artık fahri bir Bandırmalı olarak gittiğiniz yerlerde kentimizi temsil edecek anılarınızı anlatacaksınız. Görev yerinizin değişmiş olması dostlukların sona ermesi anlamına gelmiyor. Bandırmamıza her zaman bekleriz. Gittiğiniz yerdeki görevinizde de başarılar diliyorum” dedi.

Bandırma’ya gelirken Bandırma’yla ilgili çok fazla bilgisinin olmadığını ancak Bandırma’da görev yaptıkça Bandırma’yı sevdiğini ifade eden Bandırma Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Abdullah Köksal; “Memleketimizin her köşesi görev açısından hepsi aynı. Her yerde işimizi en güzel şekilde yapmaya çalışıyorum. Görev dışında da Bandırma’da yaşamaktan oldukça mutluyum. Bandırma’da sizin gibi değerli dostlar edindik. Sizlerin de yeni görev yerimiz Ankara’da kapısını çalabileceğiniz bir yer var. Ben de sizleri beklerim. Ayrıca evime yakın olduğu için sabahları spor yapma imkanı bulduğum General Balcı Çamlığınızdaki çalışmalarınızdan ve diğer çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Her ayrılığın insanın içinde burukluk oluşturduğunu ifaden Başkan Mirza; “Sizlerin işinizin içinde ayrılıklar, vedalar var. Güzel bir çalışma arkadaşımızdan ayrılıyoruz. İnşallah ilerleyen yıllarda Bandırmamız il olur ve siz de Bandırma ilinde görev yaparsınız” dedi. Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Bandırma’yı hep hatırlatacak, Kurtuluş Savaşının sembollerinden biri olan Bandırma Vapurunu ve bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır atasözümüze ithafen fincan takımını hediye ediyorum” diyerek Bandırma Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Abdullah Köksal’a hediyelerini verdi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.