foto-deniz1

PLATİNUM AKILLI VİLLALARI 1.ETAPTA SONA GELİNİYOR

Paylaş
 

Geçtiğimiz aylarda bölgemizde bir ilki gerçekleştirerek Erdek’te akıllı villa projesi ile öne çıkan Platinum İnşaat Erdek’teki Platinum Akıllı Villa Projesi’nin örnek villasını görücüye sundu.

Erdek Murattepe Mevkii Zeytinli Mahallesi’nde ( Erdek girişi sol taraf ) 20 bloktan oluşan Platinum İnşaat Akıllı Villa Projesi örnek villa konsepti tamamlandı. Platinum Akıllı villa projesinin 1.etabını şu günlerde tamamlamak üzere olduğunu belirten Platinum İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altun “Örnek villa konseptimizi geçtiğimiz aylarda görücüye çıkardık. Gerek bölge iş adamlarımız gerek ise İstanbul, Kocaeli, Bursa başta olmak üzere bölgemiz çevre illerinden villalarımıza talep yüksek. A+ yaşam kalitesini sunduğumuz Platinum Akıllı Villa projemizde her şey ailelerimizin huzuru için tasarlandı. Kendine ait havuzu, türkbükü, saunası her villaya ait otoparkı ve diğer lüks detaylar atlanmadan hazırlanan akıllı villa projemizde üst düzey malzemeler kullanıldı. Örnek villa projemizi haftanın her günü görücüye sunuyoruz. Tüm vatandaşlarımız çalışmalarımızın son halini yerinde görüp inceleyebilir örnek villamızı gezebilir. Tüm ailelerimizi örnek villa projemizi görmeye davet ediyoruz.” dedi.

Platinum İnşaat Genel Müdürü Kaan Keskin ise sürekli inşaat şantiyesinde çalışmaların kontrolünü yaparak her şeyin hayal edilenden daha iyi olması için özveri ile çalışıyor.

akilla-villa3

Kaan Keskin – Platinum İnşaat Genel Müdürü

platinum-akilla-villa2

ahmet-altun

Ahmet Altun – Platinum İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı

 

Bir önceki yazımız olan EXPO 2016 ANTALYA’DA ÜNİVERSİTEMİZ STANDI AÇILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.