foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

“ORTAYA KARIŞIK” FOTOĞRAF SERGİSİ

EDR_3715-1392x928
Paylaş
 

Aydın’ın Efeler İlçesinden “Tralleis Fotoğraf Topluluğu” karma fotoğraf sergisi Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş tarafından Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde açıldı.

Aydın’ın Efeler ilçesinde fotoğraf gönüllülerinin oluşturduğu Tralleis Fotoğraf Topluluğu’nun “Ortaya Karışık” adını taşıyan ve genelde köy teması üzerine çalışan sanatçıların çektiği fotoğraflardan oluşan serginin açılışını  Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş yaptı.

Açılışta konuşan Başkan Yardımcısı Ertaş, “Belediye olarak sanata çok önem vermekteyiz. Sanatın hangi dalı olursa olsun sanatçılarımızdan gelen teklifleri en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Bu sergide de çok güzel fotoğraflar yer alıyor. Çekenlerin ellerine sağlık.” dedi.

Amaçlarının sanatı halkın ayağına götürmek olduğunu kaydeden Tralleis Fotoğraf Topluluğu Kurucusu ve Eğitmeni Behiç Alparsa ise, “Köy projeleri dışında çektiğimiz kareler de oluyor. Bu da onlardan birleşmiş karelerden oluşan bir sergi. Bu sergimizde 14 sanatçının çektiği 42 fotoğraf yer alıyor. Sergimiz pazar gününe kadar açık olacak” diye konuştu.

Biri lise öğrencisi olmak üzere 14 fotoğraf sanatçısının çektiği toplam 42 karma fotoğrafın yer aldığı sergi bir hafta boyunca açık kalacak.

Bir önceki yazımız olan NERMİN YILDIRIM İLE "DOKUNMADAN" KİTABI HAKKINDA SÖYLEŞİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.