foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

MHP SAHİL BANDI POLEMİĞİ HAKKINDA KONUŞTU

mhpden
Paylaş
 

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal’dan sahil bandıyla ilgili polemik yaşayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya açık çağrı. Her iki belediye başkanından sahil bandının kullanımı konusunda asgari müştereklerde buluşmaları çağrısında bulunan Bakkal, bu tür polemiklerin vatandaşlara zarar verdiğinin altını çizdi.

Kutuplaşmaya neden oluyorsunuz

Bu polemiklerin Cumhuriyet Halk Partili seçmenin AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a, AK Parti’li seçmeninde CHP Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya nefretle bakmasına neden olduğuna dikkat çeken Bakkal, “Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde yerel yöneticilerimiz yapmış oldukları uygulama ve açıklamalarıyla gereksiz polemiklere girmemelidirler. Gereksiz polemikler toplumda kutuplaşmaya sebep oluyor. Yöneticilerin işi toplumu germek değil birleştirmektir” dedi.

Etkinliklere değil kafeteryalara karşıyız

Bandırma ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlardan sahil bandındaki sabit esnafı koruyup gözetmeleri konusunda uyaran Bakkal, “Ramazan ayı boyunca yerel yönetimlerin gelir getirmesi amacıyla sahil bandında kafeteryaların açılmasına onay vermesini Milliyetçi Hareket Partisi olarak desteklemiyoruz. Bu bölgede açılacak olan kafeteryalar sabit esnafın ekonomik kayıplar yaşamasına neden olacaktır. Bizler, yerel yönetimlerin Ramazan etkinlikleri yapmasını destekliyor. Ancak gelir getirmesi amacıyla kafeteryalar açmasını desteklemiyoruz” ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.