KURALAR ÇEKİLDİ HEYECAN BAŞLADI… | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

KURALAR ÇEKİLDİ HEYECAN BAŞLADI…

Paylaş
 

Bu yıl Bandırma’da İlçe milli eğitim müdürlüğünce ikincisi düzenlenen 15 ilkokul takımının katılacağı futbol turnuvasının fikstürleri çekildi.

Çocukları erken yaşta sporla buluşturup tanıştırmak, sağlıklı açık hava etkinliklerine yöneltmek ve okullar arası dostluk ve iletişimi güçlendirmek amacıyla düzenlenen bu futbol turnuvası ile ilgili tüm çalışmalar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN, Atatürk Özel Eğitim Ortaokulu Müdürü Algan KARTAL ve Hürriyet ilkokulu Müdürü İsmail GÖNÜLTAŞ ın koordinatörlüğünde yürütülüyor.

15 ilkokul takımının A-B-C-D şeklinde 4 grupta mücadele edeceği turnuvanın fikstür çekimi 23 Mart tarihinde yapılmış ve müsabakaların 27 Mart tarihinden itibaren Bandırma Gelişim Halı saha Spor Tesislerinde başlatılması planlanmıştır. Tek devreli lig usulü ile yapılacak grup müsabakaları 14 Nisan tarihinde sona erecek olup, çeyrek final 17 Nisan’da Yarı final 19 Nisan’da, büyük final 21 Nisan’da yapılacak.

Futbol turnuvasının hakemliklerini Esnaf Sanatkarları Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni İlkan ERTAN ve Yaman Egeli Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Cemalettin ÖZKAHRAMAN yapacak.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.