foto-deniz1

Kaymakamı Aktan, yaralı askerleri ziyaret etti

2
Paylaş
 

BİGADİÇ KAYMAKAMINDAN YARALI ASKERLERE ZİYARET

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde pkklı hainlerin saldırısı sonucu girilen çatışmada yaralanan ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde ki tedavilerinin ardından memleketleri Bigadiç’in Çekirdekli ve Kızılçukur Mahallelerinde baba ocaklarına getirilen Uzman Çavuş Mehmet Sevinç ile Astsubay Yusuf Ayan’a Bigadiç Kaymakamı Barış Aktan ziyarette bulundu.

Ziyarette Kaymakam Aktan’ı Çekirdekli Mahallesi Muhtarı İbrahim Ülkü yalnız bırakmadı.

Yaralı askerler ile yakından ilgilenerek bir isteklerinin ve ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Bigadiç Kaymakamı Barış Aktan, “GATA’da ki tedavilerinin ardından memleketleri olan baba ocakları Bigadiç ilçemize gelen Uzman Çavuş Mehmet Sevinç ile Astsubay Yusuf Ayan’ı evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kahraman Türk Askeri olmanın gücünden kuvvet alan askerlerimizi moralli, onurlu, gururlu ve metanetli buldum. Kaymakamlık olarak her hangi bir sıkıntıları varsa her konuda destek olacağız. Ailelerinin yanlarından ayrılmadan evlerinde tedavilerinin ve pansumanlarının yapılması için İlçe Sağlık Müdürlüğüne talimat verdim, tedavi süreçleri evlerinde yapılacak. Gerekirse ilçe dışında yapılacak sağlık kontrolleri için makam aracımı da tahsis ederim. Her zaman yaralı askerlerimizin ve ailelerinin yanındayız. Bir kez daha yaralı askerlerimize ve tüm gazilerimize Allah’tan şifa diliyorum. Şehidimiz Hasan Talay’a ve tüm Şehitlerimize de Allah’tan rahmet, kederli ailelerine de sabır diliyorum” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden askerlerimiz ve yakınları, bu ziyaretin kendilerine büyük bir moral verdiğini söyleyerek Kaymakam Aktan’a teşekkür ederek, Allah Devletimize zeval vermesin, sizlerin duaları ve destekleri ile çocuklarımıza kavuştuk, rabbim oralarda bayrağımızı ve vatanımızı korumakla görevli olan tüm askerlerimizi ve polislerimizi korun diye dua ediyoruz dediler.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılında 139 Kaçak Göçmen Denizlerde Hayatını Kaybetti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.