KARESİ MECLİSİNDEN AFRİN MESAJI | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

KARESİ MECLİSİNDEN AFRİN MESAJI

Paylaş
 

Karesi Belediyesi Şubat ayı Meclis toplantısında Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonu dolayısıyla tüm siyasi partilerden Mehmetçiklerimize destek açıklaması geldi.

Karesi Belediye Başkanı ve Meclis Başkanı Yücel Yılmaz, Türkiye’nin istiklali ve istikbali için mücadele etmekten kimsenin alıkoyamayacağını ifade ederek, ‘’Türkiye; terörle kararlı bir şekilde mücadele edeceğini Zeytin Dalı Operasyonu ile Afrin’den tüm dünyaya ilan ediyor. Biz, koskoca bir coğrafyanın umudu olan bir Türkiye’yiz. Tıpkı Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi ‘gönül sınırlarımız içindeki hiçbir kardeşimizin mahzun olmasına, zulüm görmesine seyirci kalmayacağız.’
Hiçbir güç Türk Milletini istiklal ve istikbali için mücadele etmekten alıkoyamayacak. Siyasi görüşümüz her ne olursa olsun; millet olduğumuzu iliklerimize kadar hissettiğimiz bugün de bu vatana sahip çıkacağız. Rabbim Mehmetçiğimize dayanma gücü versin’’ dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi grubu adına söz alan Serkan Sarı, ‘’Ülkemiz şu anda zor bir operasyon süreci içerisinde. Terör örgütlerine karşı başlatılan bu operasyonda Mehmetçiğimizin, ordumuzun bir zarar görmeden geri dönmesini temenni ediyoruz. Daha fazla şehidimiz olmadan, Mehmetçiğimize ordumuza bir zarar gelmeden bu operasyonun başarılı bir şekilde tamamlanıp ülkemizin ve sınırlarımızın güvenliğini sağlamak ve orada yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi adına da bu operasyonda Mehmetçiğimize Allah güç kuvvet versin diliyoruz’’ dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi grubu adına söz alan Cem Özışıklıoğlu, ‘’Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler; çıktığı bu kutlu davada, bu ortamda Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu beyan ediyoruz. Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Sağ salim oradan hepsinin gelmesinin Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli liderimizin olduğu gibi bizde her zaman bu konuda Türkiye Cumhuriyeti devletinin yanındayız, askerimizin yanındayız’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.