Digitürk Size Hem Yüzlerce Filmi İzleme Fırsatını Hem Sınırsız İnternet İmkanını Getiriyor | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Digitürk Size Hem Yüzlerce Filmi İzleme Fırsatını Hem Sınırsız İnternet İmkanını Getiriyor

Digitürk paketi size HD kalitesinde TV kanallarını izleme olanağı yanında internet bağlantınızın kaliteli olmasını sağlıyor. İnternet için bağlantı seçeneği olarak ister ADSL ister fiber imkanını abonelik olarak kullanacağınız adres için tercih edebilirsiniz.

Digitürk avantajlarını en iyi yaşayabileceğiniz avantajlı kampanyalar arasında hem TV hem de internet ile kaliteyi yaşamanızı sağlayacak olan Digiturk Süper Paket + limitsiz internet paketi bulunuyor. Bu paket ile TV ekranınızda en iyi ve ödüllü filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran seri dizileri izlerken, internette de kota sıkıntısı yaşamadan uygun fiyatlarla internete bağlanabilirsiniz. Digitürk, aylık 59,99 TL ile size hem TV ekranınızda kalite hem de internette kalite imkanını verecektir. Yıllardır film ve dizilerdeki başarısı artık internette kendini Digitürk sınırsız internet paketleri ile gösterecektir.

Eğer hem internet hem de TV hizmetlerine ayrı ayrı ücret ödemeden fiyat avantajı yakalamak istiyorsanız Digiturk Süper Paket + limitsiz internet paket seçeneğini Digitürk kampanyaları arasında kesinlikle incelemelisiniz. Evinizde hem internet hizmeti alıyor hem de dijital yayıncılık platformu kullanıyorsanız aylık 59,99 TL ile Digitürk size oldukça fiyat avantajı yakalayacağınız seçeneği sunuyor. TV ekranınızda yüzlerce film, dizi ve belgesel keyfini yaşarken Digitürk ve Turkcell Superonline ortaklığında internet kullanımınızı da sınırsız seçeneklerle ayda sadece 59,99 TL ücret ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Digitürk tarafından sunulan Digiturk Süper Paket + limitsiz internet seçeneği sayesinde vizyona yeni giren ve gişe rekorları kıran filmleri Digitürk film kanalları olan Moviemax Action, Moviemax Comedy, Moviemax Festival, Moviemax Premier, Moviemax Stars, Moviemax Türk, Moviemax Family gibi kanallarda izleyebiliyorsunuz. Ortalama olarak ayda 70 yeni olmak üzere 700 film izleme şansınız olacak. Hemen her evde olan interneti de bu paket ile satın alarak fiyat avantajı elde etmiş olacaksınız. Bu Digitürk paketi size HD kalitesinde TV kanallarını izleme olanağı yanında internet bağlantınızın kaliteli olmasını sağlıyor. İnternet için bağlantı seçeneği olarak ister ADSL ister fiber imkanını abonelik olarak kullanacağınız adres için tercih edebilirsiniz. Eğer fiber internet seçeneğini kullanma imkanınız olursa, kota korkusu yaşamadan en yeni filmleri, en sevdiğiniz dizileri ve programları Digitürk Dilediğin Yerde uygulaması ile izleme imkanınız da oluyor. Digitürk TV kanallarını izleyemediğiniz anlarda mobil cihazlarınız da Dilediğin Yerde İzle Uygulaması ile büyük bir kurtarıcınız oluyor. Bu sayede program izleyememe gibi bir sorununuz da kalmıyor. Digitürk avantajlarını en iyi hissettirecek olan bu paket, film ve dizi kanalları ile kesinlikle TV izleme alışkanlıklarında köklü değişimler yaşatacakken hızlı ve sınırsız internet kullanma zevkini evinize getirecektir.

Digitürk avantajlı kampanyaları artık internet paketleri ile birleşiyor. Bu sayede hem TV hem de internet hizmetlerini daha avantajlı fiyatlara taşıyarak bütçenizde önemli kazançlar elde edebiliyorsunuz. Digitürk Süper Paket + limitsiz internet seçeneği dizi ve filmlerle interneti kullanma olanağı verirken, spor kanalları için de benzer kampanyalar bulunuyor. Bu sayede hem spor kanallarını ve özellikle Lig TV ile camlı maçları izlerken interneti de uygun fiyat avantajı ile kullanma olanağı veriyor.

 

Bir önceki yazımız olan Fabrikalar İçin Yılbaşı Hediyeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.