Fabrikalar İçin Yılbaşı Hediyeleri - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1
kutlu creative

Fabrikalar İçin Yılbaşı Hediyeleri

google haberlerde takip et

Yılbaşı gelirken fabrikalar çalışanlarının motivasyonlarını arttırmak adına hediye dağıtmak istiyor. Bu aşamada fabrikalar genel olarak internette hizmet veren kurumsal siteler ile çalışıyorlar.

Erkeğe yılbaşı hediyeleri konusunda birçok farklı çeşit sunabilen siteler fabrikaların genel olarak ilk adresleri oluyor. Arama motorları üzerinden bulanan sitelerin incelemeye başlayan fabrikalar istedikleri tarzda ürünlerin sitede satışa sunuluyor olmasını isterken bir yandan da toptan alışverişlerde talebi karşılayabilecek olmalarını istiyorlar.

Çalışanlarının tamamı ya da çoğu erkek olan fabrikalarda bu doğrultuda verilecek hediyeler belirleniyor. Genel olarak bu aşamada erkeklerin günlük hayatlarında kullanabilecekleri hediyeler seçiliyor. Küçük aksesuarlar en iyi seçimler olarak gösterilirken bu aksesuar seçimlerinde kış aylarının zorlu şartlarını da düşünen fabrikalar daha doğru seçimlerde karar kılabiliyorlar. Bazı fabrikalar da çalışanlarının çalışma sırasında daha rahat edebilmesi için özel hediyeler arıyorlar. Tüm bu hediyeler için de buldumbuldum.com sitesi gibi kurumsal ve başarılı siteler tercih ediliyor. Normal şartlarda sevgiliye yılbaşı hediyeleri ya da aileye hediyeler sunan site son derece profesyonel bir yapı ile birlikte fabrikaların taleplerini de karşılayabiliyor.

buldum-buldum

Fabrikalara Özel Hediyeler

Fabrikalar hangi ürünlerde karar kılarlarsa kılsınlar genel olarak fabrikanın isimlerinin ya da logolarının bu ürünlerde yer almasını istiyorlar. Bu doğrultuda yapılan başvurular doğrultusunda firmaya özel olarak ürünlerin üretilmesi gerekiyor. Siteye giren kişiler sitenin kişiye özel hediyeler kısmından rahatlıkla istedikleri ürünü seçtikten sonra üzerinde fabrikayı temsil edecek yazı ya da logoları planlıyorlar. Bu aşamada da geçildiğinde tek yapılması gereken işlem olarak site ile fiyat konusunda anlaşılması kalıyor.

Bunun için bu kurumsal siteye kişiler mail yoluyla ulaşarak siparişlerinin sayısını vererek ekstra bir indirim talebinde bulunuyorlar. Bu indirim talepleri doğrultusunda site çok daha uygun fiyatlara inerken fabrikalar rahatlıkla tüm işçilerini kapsayan hediyeleri siteden temin edebiliyor. Genel olarak fabrikalar yılbaşında çalışmadıkları için hediyelerin yılbaşında daha önce gelmesi ve çalışanlara dağıtılması gerekiyor. Bunun için de buldumbuldum.com sitesinin sistemli çalışmalarına ihtiyaç duyuluyor. Öncesinden verilen siparişler istenen tarihlerde kargo firmaları ile de görüşülerek teslim ediliyor.

Fabrikalar Yılbaşı İçin Hangi Ürünleri Seçiyorlar

Fabrikalar genel olarak kış aylarında kişilere fayda sağlayacak olan atkı, bere, eldiven ya da mont gibi ürünleri seçiyorlar. Eğer işçiler belirli dönemlerde dışarıda çalışıyorlarsa fabrikalar özel olarak kış için hediyeler sunabiliyorlar.

Bunun yanı sıra fabrikada boş zamanlarını geçirmek için kişiler telefonlarını kullandıklarından telefonları için sunulan telefon aksesuarları da oldukça fazla tercih edilebiliyor. Bazı fabrikalarda ise sitenin anlaşma sağladıkları firmaların hediye çekleri dağıtılıyor. Birçok farklı ürün satan firmalar ile anlaşan fabrikalar bu ürünleri satın almaları için kişilere hediye çekleri dağıtabiliyorlar.

Bayan Çalışanlar İçin Hediye Seçimleri

Fabrikalar buldumbuldum.com sitesi üzerinden bayan çalışanlarına hediye seçimi yaparken bazen çocuklu bayanlara özel seçimler gerçekleştirebiliyorlar. Oyuncaklar ya da çocuk ürünleri çocuklu bayanlara sunulan hediyeler olurken diğer bayanlara da çantalar, parfümler ya da çeşitli kıyafetler sunulabiliyor. Tüm bu hediyeler bayanların da çalışma motivasyonunu arttırırken fabrikaların da kişilere değer verdikleri rahatlıkla anlaşılabiliyor.

Tüm bu ürünlerin siteden alınması için kişiler mail adresi ile site yönetimine ulaşarak işlemleri tamamlayabilirler. Hediyelerin tamamının hediye paketi yapılmış bir halde fabrikaya ulaşmasını isteyen yönetimler bu konuda ki isteklerini de siteye belirterek başvurularını bu şekilde yapacaklardır. Site her konuda kolaylık sağladığı gibi ödeme konusunda da kolaylık sağlayarak toplu hediye alışverişlerinde yol gösterici bir davranış gösterir. Memnun kalındığı sürece fabrikalar tüm özel günlerde siteyle rahatlıkla çalışabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Bursa temizlik şirketleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.