ÇINARLI ÇAĞDAŞ GENÇLİK'TEN UYUŞTURUCUYA HAYIR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÇINARLI ÇAĞDAŞ GENÇLİK’TEN UYUŞTURUCUYA HAYIR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’da kurulu bulunan Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği Başkanı Eyüp Demirkıran Cumhuriyet Meydanında düzenlediği basın toplantısında, “Bir süredir ülkemizde ve Bandırma’da uyuşturucu yüzünden yüzlerce filiz yaşamdan kopartılmıştır” dedi.

Son olarak M.S isimli bir gencin sentetik uyuşturucudan dolayı öldüğünü dile getiren Demirkıran, zehir tacirlerinin hayatlarının bağrındaki gençleri şeytanın bile aklına geçmeyecek yöntemlerle kandırdıklarını söyledi.

Yeni filizlerin yaşamdan kopartılmaması için toplumun tüm kesimlerine önemli görevler düştüğünü dile getiren Demirkıran, Bandırma Kent Konseyi bünyesinde kurulacak olan mahalle meclislerinin gençlerin uyuşturucuyla tanışmalarının önüne geçeceğinin altını çizdi.

Demirkıran, “Mahalle sakinleri ve bu mahallede faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri olarak artık uyuşturucuyla anılmak istemiyoruz. Dernek olarak gençlerimizi kötü alışkanlıktan uzak tutmak için bir dizi faaliyetler gösteriyoruz. Ancak bunda imkânsızlıklardan dolayı istenilen oranda başarılı olamıyoruz. Buradan toplumun tüm kesimlerine çağrıda bulunuyorum. Gelin bu gençlere sahip çıkalım. Uyuşturucu baronlarının eline teslim etmeyelim. Çok geç olmadan, elimizdekileri yitirmeden, sahip olduğumuz gençliği daha da korumalıyız”dedi.

Basın açıklamasına AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Çeri, eğitim sendikalarının ilçe temsilcileri ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.