ÇINARLI ÇAĞDAŞ GENÇLİK’TEN UYUŞTURUCUYA HAYIR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma’da kurulu bulunan Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği Başkanı Eyüp Demirkıran Cumhuriyet Meydanında düzenlediği basın toplantısında, “Bir süredir ülkemizde ve Bandırma’da uyuşturucu yüzünden yüzlerce filiz yaşamdan kopartılmıştır” dedi.

Son olarak M.S isimli bir gencin sentetik uyuşturucudan dolayı öldüğünü dile getiren Demirkıran, zehir tacirlerinin hayatlarının bağrındaki gençleri şeytanın bile aklına geçmeyecek yöntemlerle kandırdıklarını söyledi.

Yeni filizlerin yaşamdan kopartılmaması için toplumun tüm kesimlerine önemli görevler düştüğünü dile getiren Demirkıran, Bandırma Kent Konseyi bünyesinde kurulacak olan mahalle meclislerinin gençlerin uyuşturucuyla tanışmalarının önüne geçeceğinin altını çizdi.

Demirkıran, “Mahalle sakinleri ve bu mahallede faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri olarak artık uyuşturucuyla anılmak istemiyoruz. Dernek olarak gençlerimizi kötü alışkanlıktan uzak tutmak için bir dizi faaliyetler gösteriyoruz. Ancak bunda imkânsızlıklardan dolayı istenilen oranda başarılı olamıyoruz. Buradan toplumun tüm kesimlerine çağrıda bulunuyorum. Gelin bu gençlere sahip çıkalım. Uyuşturucu baronlarının eline teslim etmeyelim. Çok geç olmadan, elimizdekileri yitirmeden, sahip olduğumuz gençliği daha da korumalıyız”dedi.

Basın açıklamasına AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Çeri, eğitim sendikalarının ilçe temsilcileri ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ÇINARLI ÇAĞDAŞ GENÇLİK’TEN UYUŞTURUCUYA HAYIR

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x