foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

CHP’DEN KAYMAKAMA ZİYARET

KAYMAKAMAZİYARET
Paylaş
 

Eskişehir Vali Yardımcılığı görevinden Bandırma Kaymakamlığına atanan Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar makamında ziyaretçilerini kabul etmeyi sürdürüyor.  Son olarak bugün öğlen saatlerinde CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ve CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay beraberlerinde ki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kaymakam Yazar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kaymakam Yazar ziyaretten dolayı CHP heyetine teşekkür ederken ziyarette konuşan CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, ” Yeni göreviniz hayırlı olsun, hoş geldiniz. Bandırma,  çağdaş, kültür düzeyi yüksek güzel bir şehir . Burada mutlu olacağınızı düşünüyorum. Milletvekili olarak bizlerinde üzerine düşen bir şey olursa elimizden ne gelirse yapmaya hazırız” dedi.

İlçe Başkanı Atilla Atakay ise, ” Birlik olarak Bandırma’yı daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyoruz. Sayın Vekilimizin de belirttiği Bandırma kültürlü, çağdaş bir şehir belirli bir düzey ve seviye hakim. Siyasette de bu böyle . Rekabet elbette ki var ama buda seviyeli bir diyalog içerisinde. Tekrar şehrimize hoş geldiniz , hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.