foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

CEZAEVİNDEN KALDIRIM TALEBİ

23828707_10214108552288592_296130553_o
Paylaş
 

Bandırma Açık Cezaevi Müdürü Zekeriya Sancaktar Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti. Zekeriya Sancaktar, Cezaevi içinde yapılan bekleme salonu önünde bahçe düzenlemesi talep edip olumlu cevap almıştı. Cezaevi Müdürü mahkum yakınlarının ziyarete gelirken olası bir kazanın önlenmesi için anayoldan cezaevine kadar kaldırım yapılmasını Büyükşehir Belediyesine ilettiğini ancak sonuç alamadığını söyledi.

İnsan hayatının ve can güvenliğinin önemine vurgu yapan Başkan Mirza: “İnşaatın bitimiyle birlikte bahçe düzenlemesine başlayacağız. İnsan hayatı, can güvenliği bizim için her şeyin üstündedir. Bandırma Belediyesinin hizmet alanında olmamasına rağmen cezaevine ziyarete gelen vatandaşlarımızın kullanacağı yaya kaldırımı talebini yerine getirmek istiyoruz. Bazı hizmetlerde kimin alanına giriyor diye bakmadan da sorunu çözmek için hizmet ediyoruz. Fen İşleri Müdürümüz Adil Becene ile kroki üzerinde yolu inceledik. Yerinde de inceleme yaptıktan sonra en uygun şekilde sorunu çözmek istiyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.