BAŞKAN UĞUR'DAN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN UĞUR’DAN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur’un Kurban Bayramı nedeni ile yayınlamış olduğu mesajıdır:

“Değerli Balıkesirliler,
Kıymetli Hemşehrilerim…

Bayramlar, Allah’ın biz kullarına verdiği en güzel hediyelerdendir. Şükürler olsun ki, yine hep birlikte bir bayramı kutlamak nasip oldu.

Kurban, inananların Yaradan’a bağlılıklarını gösterdiği, Onun rızasını kazanmak için gerçekleştirdiği bir ibadettir. Allah rızası için kesilen tüm kurbanlarımızı Allah kabul etsin. Kurban Bayramı; ülkemize, milletimize, tüm İslam alemine bolluk ve bereket getirsin. Bu bereketi yakınlarımızla, imkanı olmayan ihtiyaç sahipleriyle paylaşmanın hepimizin görevi olduğuna inanıyorum.

İslam kardeşlik dinidir. Kardeşliğin en derinine, dostluğun en güzeline aracı olan bu kıymetli günde dargınlıkları, küslükleri unutmak, bizden bir selam bekleyen büyüklerimizi hatırlamak, gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızı sevindirmek boynumuzun borcudur. Gücümüz yettiği miktarda onların dertlerine derman olmalıyız, bir yardım eli bekleyen ihtiyaç sahiplerinin elinden tutmalıyız. Yardım eli uzatamadığımız, uzaklardaki kardeşlerimizin de hiç değilse dualarımızla yanında olmalıyız.

Bu güzel duygular içinde tüm Balıkesirli hemşehrilerimin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.