foto-deniz1

“Bandırma Halkına Teşekkür Ederiz”

timthumb (19)
Paylaş
 

Ak Parti Balıkesir Milletvekillerimiz Sayın Sema KIRCI, Sayın Mahmut POYRAZLI, Sayın Ali AYDINLIOĞLU, Sayın Kasım BOSTAN Bandırma halkıyla bir araya gelerek seçim sonuçlarında çıkan bölgenin oy artışından dolayı “Bandırma halkının bize duyduğu güven ve desteğe çok teşekkür ederiz, bu güvene layık olmaya çalışacağız” dediler.

1 Kasım seçimlerinde Ak Parti’nin Balıkesir ve özellikle Bandırma bölgesindeki oyunun artması sonucu bölge halkına teşekkür ziyaretleri, bölge Milletvekilleri tarafından gerçekleştirildi.
Bölge halkıyla buluşan vekiller 1 Kasım seçimlerinde kendilerine destek olan olmayan herkese teşekkür ettiler. Türkiye genelinde oynanan takım oyunu sonucu elde edildiğini ifade ederek “Bu seçim başarısı, bu takım ruhunun aile birlikteliğinin başarısıdır” dediler.
7 HAZİRANDAKİ SEÇİMLERDE 3 AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ÇIKARAN BÖLGEMİZ 1 KASIM SEÇİMLERİNDE 4 AK PARTİ MİLLETVEKİLİ KAZANDIRMIŞTIR.
“5 ay arayla yapılan iki seçimde de memleketimiizn geleceğini, şehrimizin geleceğini şahsi işlerinden önemli görüp, evinden, barkından, işinden, gücünden fedakarlık edip koşan, koşturan, bir fazla hemşerimize ulaşmak için gayret gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza, üyesinden, AK Parti gönüllüsüne kadar teşekkür ediyoruz” dediler.
“1 Kasım seçimleri sadece ülkemiz için değil orta doğu ve islam ülkeleri adına da önemli bir seçimdi ve Allaha şükür o coğrafya halklarını da sevince boğan bir netice sonuçlanmıştır. Alınan başarılar hemşehrimiz hem ülkemiz adına gecemiz gündüzümüze katarak layık olmaya çalışacağız” ifadelerini kullandılar.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir MHP’den istifa başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.