BANDIRMA BELEDİYESİ'NDEN SPORA BÜYÜK DESTEK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN SPORA BÜYÜK DESTEK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma Belediyesi’nin destekleri ile Paşakent Mahallesi’nde Bandırma Tenis Kulübü tarafından yapımı devam eden Spor Tesisinde incelemelerde bulundu.

Bandırma Belediyesi’nin spora verdiği destek ve önem gün geçtikçe daha da belirgin bir hal alıyor. Bandırmalıların spor faaliyetlerine olan ilgisi ve yoğun talebi sonrasında Bandıma Belediyesi, pek çok alanda faaliyet gösteren spor kulüplerini destekliyor.

Bandırma Tenis Kulubünde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler veren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Türkiye Tenis Federasyonu’na bağlı olarak faaliyet gösteren Bandırma Tenis Kulübü de destek verdiğimiz kulüplerin başında geliyor. Şu anda yapım aşamasında olan Bandırma Tenis Kulübü’nün bulunduğu arazi belediyemize ait bir alandır ancak Bandırma Tenis Kulübü Başkanı Hüseyin Erenler ve ekibinin spora yönelik güzel fikirlerini bizle paylaşması ve ricada bulunması üzerine bizde Belediyemizin imkanları ölçüsünde destekleme kararı aldık. Sporu ve sporcuyu destekleyen bir belediyecilik görüşüne sahip olduğumuzdan, bizler de çevre düzenlemesi ve alanın yeşillendirilmesi için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bandırma halkının çeşitli spor kültürlerini tanıması için elimizden geleni yapıyoruz. Güzide kentimiz olan Bandırma’nın marka değeri taşıyacağı tenis müsabakalarının düzenlenmesi ve Bandırmada tenis sporuna ilgi duyan çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda tenis oynayarak kendilerini geliştirip uluslararası müsabakalarda yer almalarını sağlamak için Belediyemizin imkanları ölçüsünde desteklerimizi sunuyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.