TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BANDIRMA 1. DEPREM SEMPOZYUMU YAPILDI

Paylaş
 

Bandırma 1. Deprem Sempozyumu bugün Barış Manço Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Bandırma Belediyesi, Bandırma Kent Konseyi ve TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi iş birliği ile düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak Bandırma Kent Konseyi Başkanı Mimar Şerafettin Engüdar, TMMOB Güney Marmara Şubesi Başkanı ve Jeoloji Yüksek Mühendisi Engin Er, Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Türkmen ve Bandırma Belediyesi Jeoloji Mühendisi Aysun Aykan katıldı.

Deprem gerçeğini acı olaylarla yaşayan ülkemizde; deprem konusunu güncel tutmak, tüm paydaşları bilgilendirmek ve deprem konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan etkinlikte konuşmacılar katılımcıları bölgemizdeki fay hatları, deprem bölgeleri, yaşanan depremler, yaşanabilecek depremler ve alınması gereken önlemler konularında bilgilendirdiler.

Konuşmacıların sunumlarından sonra soru-cevap kısmına geçildi. Katılımcılar anlatılan konular ile ilgili merak ettikleri soruları konuşmacılara sorarak deprem konusunda bilgi aldılar.

Sempozyum sonunda Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen konuşmacılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek plaketlerini takdim etti.

Bir önceki yazımız olan ŞEHİR BULUŞMALARI BALIKESİR'DE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.