TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BALTOK’UN YENİ KARESİ KONUTLARI HIZLA YÜKSELİYOR

Paylaş
 

Balıkesir’in artan konut ihtiyaçlarını karşılamak ve kentleşme adına sistemli ve nitelikli çalışmalar yapmak amacıyla kurulan BALTOK ‘un ilk projesi olan Yeni Karesi Konutları ‘nın inşası ara vermeden hızla devam ediyor. Farklı daire tipleri ile her kesime hitap eden Yeni Karesi ‘de oluşturulacak olan mahalle konsepti ile yeni bir şehir inşa ediliyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin bölgeye yapılan (yapılacak olan) yeni hizmet binasının hemen yanında yer alan Yeni Karesi ‘de küçük büyük herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir yaşam alanı hazırlanıyor.

1000 kişilik Cami, 12 derslikli ilkokul, spor alanları, sosyal tesis, ticaret alanları ile gündelik yaşamda ihtiyaç duyulan her şeye sahip bir hayat merkezi konumuna gelecek olan Yeni Karesi’de kreş, ders odaları, çocuk parkları, yeşil alanlar, spor salonu, basketbol sahası, tenis kortu, konferans-toplantı salonu, kafeteryalar, restoranlar, hamam, sauna, masaj salonu,süpermarket, terzi, kuru temizleme, otopark, güvenlik imkanları bulunmakta.

İnşası devam eden 10 blok ve 1 ticari alanın yanında yeni blokların inşası için çalışmalarına devam eden BALTOK, inşaat alanının yakınına yaptırdığı örnek daire ve satış ofisiyle proje hakkında bilgiler vermeye de başladı.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.