foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

AHMET AKIN’DAN ATATÜRK’E HAKARET TEPKİSİ

ahmet akın
Paylaş
 

ATATÜRK’E VE AİLESİNE DİL UZATAN ALÇAKLAR İLE ONLARIN ONAYLAYICILARININ YERİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜ OLACAKTIR.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, sosyal medyada Atatürk’e yapılan hakaretlerle ilgili basın açıklaması yayınladı.
Akın açıklamasında; “AKP döneminde yaratılan iklim Cumhuriyete, Cumhuriyet değerlerine ve Atatürk’e karşı saldırıların, iftira ve karalamaların artmasına yol açmıştır. Bir televizyon kanalında kendini bilmez bir müptezel tarafından Atatürk’e yapılan hakaretlere karşı halkımızın sessiz kalacağını sananlar yanıldılar.
Yine bir cemaatin hocalarından olduğu belirtilen Hasan Akar adındaki aşağılık şahsın Atatürk ve annesi Zübeyde Hanım’a yağdırdığı iftira dolu hakaretleri sosyal medyada ortaya çıktı.
Bir ülkenin kurtuluşu ve kuruluşuna öncülük yapmış, büyük devrimci Mustafa Kemal Atatürk’e Kurtuluş Savaşından bu yana olmadık yalanlarla iftiralar atanlar, Kurtuluş Savaşında emperyalistlerle işbirliği yapan vatan hainlerinin günümüzdeki takipçileridir. Türkiye Cumhuriyetini ve Cumhuriyet Devrimlerini bir türlü içine sindirmeyenler bir taraftan tarihi çarpıtarak, bir taraftan da Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e iftiralar atarak alçakça saldırıyorlar.
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’le ilgili bu alçakça iftiraları atanlar ve yalanlar uyduranlar ile bütün bunlara sessiz kalanlar bilmeliler ki; hiçbir güç Yüce Türk halkının gönlünden Atatürk’ü silmeyi başaramayacaktır. Mustafa Kemal Atatürk Türk Halkının lideri ve kahramanı olarak tarih boyunca var olmayı sürdürecektir. Ama ona ve ailesine dil uzatan alçaklar ile onların onaylayıcılarının yeri tarihin çöplüğü olacaktır” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.