YENİ BAŞKAN İLYAS SATIRLI OLDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

YENİ BAŞKAN İLYAS SATIRLI OLDU

Paylaş
 

Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanlığı’nın 19. Olağan Genel Kurulu Grand Asya Otel’de yapıldı. İlyas Satırlı ve İsmail Kayan’ın yarıştığı seçimleri İlyas Satırlı ve ekibi kazandı.

Genel kurulun Divan Başkanlığını Petrol İş Sendikası Genel Sekreteri Ahmet Kabaca yaptı. Genel Kurula Petrol İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, MHP Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal, CHP İlçe Başkanı Niyazi Yeloğlu, İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert, sendika şube başkanları ve delegeler katıldı.
Genel kurulda konuşan İlyas Satırlı, önümüzdeki süreçte sendika yönetimi ile sendika üyelerinin tam birliğini sağlayacaklarını söyledi. Son yıllarda sendikal yaşama hakim olan anlayışı değiştireceklerinin altını çizen Satırlı, işyeri örgütlülüğüne ve işçi iradesine dayanan bir sistemi hayata geçireceklerini söyledi. Sabırlı, plansız çalışan, olaylara göre karar alan ve sürekli sendeleyen bir sendika olmaktan uzak kalacaklarının altını çizdi.

Satırlı “Yaşadığımız şehir bizim benliğimizdir. Bizler sadece üyelerimizin değil, aynı zamanda Bandırma’nın da problemlerine çözüm üretmek için çalışacağız. Kaybolan sivil toplum örgütü itibarımızı yeniden kazanacağız. 4 boyunca sendikamızı en iyi şekilde yöneteceğiz”dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.