"VAR OLMA MÜCADELESİNDE İLK ADIMI BAŞARDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

“VAR OLMA MÜCADELESİNDE İLK ADIMI BAŞARDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

Paylaş
 

TFF 1. Lig 28 hafta karşılaşmasında Bandırmaspor kendi sahasında Göztepe A.Ş 3-1 yenerek sahadan galibiyetle ayrıldı. Maç sonunda Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

Var olma mücadelesinde ilk adımı başardığımızı düşünüyorum
Teknik Direktör Mustafa Uğur yaptığı konuşmada;” Bandırmaspor adına önemli bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Gerçekten var olma mücadelesinde ilk adımı başardığımızı düşünüyorum. Oyuncularımı canı gönülden kutluyorum” dedi.

Dört günlük çalışmanın sonucunda inanılmaz bir şeyi başardık
Uğur konuşmasının devamında;” Saha içerisinde inanılmaz bir mücadele verdiler, goller attılar, birçok golleri kaçırdılar. Dört günlük çalışmanın sonucunda inanılmaz bir şeyi başardığımızı düşünüyorum. Negatif ortamdan, pozitif ortama geçmek hiç kolay olmadı. Bu yönüyle de oyuncularımızı tebrik ediyorum. Hafta içerisindeki çalışmaları müsabakadaki mücadeleleri bizi umutlandırdı. 6 müsabakamız var, bunun hiçbir tanesi birbirinden farklı olmayacak. İçeride dışarıda kazanma uğruna ne varsa, biz o mücadeleyi sahaya yansıtmaya gayret edeceğiz. Zor olanı başarırız diye umut ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.