foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

SPORA VE SPORCUYA DESTEK DEVAM EDİYOR

BANDIRMA SPOR
Paylaş
 

Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar ve Belediye Başkanı Dursun Mirza Paşakent Mahallesinde Bandırma Basketbol Kulübü ile birlikte Bandırma Belediyesi yerine yapılacak olan Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzunun temel atma törenine katıldı.

Açılış töreninde konuşan Başkan Mirza: “Bandırma Belediyesi’nin olan bu yeri 20 yıllığına yap işlet devret modeli ile Bandırma Basketbol Kulübüne verdik. Buraya bir yüzme havuzu birde kapalı spor salonu yapılacak. Yani Bandırmanın eksiği olan tesislerden 2 tanesi buraya yapılacak. Buranın hafriyatını biz yaptık Bandırma Belediyesi olarak. Bir an önce Bandırma yüzme havuzuna ve spor salonuna kavuşsun diye elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bunun dışında Bandırmagücü futbol kulübünede yer verdik aynı desteği onlarada sağlayacağız. Ayrıca bizim sadece kendimizin yapacağı bir yüzme havuzu ve kapalı spor salonu projemiz var onlarında inşallah ileriki tarihlerde ihalesini yapmak üzere hazırlıklarımız devam ediyor” dedi

IMG_2779

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.