ŞAMPİYONLAR KONUK OLDU | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

ŞAMPİYONLAR KONUK OLDU

Paylaş
 
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) 16-20 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlediği Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Türkiye birincisi olan öğrenciler, Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti.

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Edremit Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Beyza Bayram ve Aybüke Halıcı danışman öğretmenleri Semra Çelik Yenigün ve Okul Müdürü Ayhan Çelik ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’u makamında kabul eden Vali Yazıcı,  proje ekibine memnuniyetini ifade ederek başarılar diledi.

ZEYTİNYAĞI FABRİKA ATIĞI
Valilik Makamında yapılan kabulde, Edremit Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Beyza Bayram, Aybüke Halıcı, kimya dalında “Prina (Zeytinyağı Fabrika Atığı) Polistren Cam Köpüğü ve Odun Talaşı Gibi Atık Malzemelerden Yararlanarak Elde Edilen Polimer Kompozitin Kullanım Alanları”  isimli projesiyle ilgili sunum yaptılar.

ÇOK BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATTILAR
Vali Yazıcı, bu tür projelerin hem ilimiz hem de ülkemiz için çok önemli olduğunu, bu açıdan bakıldığında öğrencilerin çok büyük bir başarıya imza attıklarını belirtti.
Vali Ersin Yazıcı üzerlerine düşen ne varsa hazır olduklarını ifade ederek öğrencileri ve proje danışmanını tebrik ederek öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

EĞİTİME HER ZAMAN ÖNEM VERDİK
Eğitime her zaman önem verdiklerini belirten Vali Yazıcı, “Geleceğimize umutla bakmamıza neden olan bu projeler, gerçekten çok büyük eserlerdir. En kıymetli sermayelerimiz olan gençlerimizin kabiliyetlerini ve zamanlarını en verimli bir şekilde kullanabilmeleri, ülkemizi büyük bir başarıya taşıyacaktır.” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.