PAKSAN MAKİNALARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

PAKSAN MAKİNALARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Paksan Kırlangıç namlu yapma makinaları, tarlada biçilmiş halde bırakılan ot ve saman gibi ürünleri namlu yapmak için tasarlanmıştır. Yatay yerleştirilmiş tırmıkları ile namlunun içerisine toprak ve taş girmesini engellemektedir.

1970 yılında Türkiye’de olmayan makinaları üretmek hedefiyle, Özhan Pak ve ortakları tarafından kurulmuş olan PAKSAN bugün Türkiye’nin ve dünyanın en önemli balya makinası üreticileri arasında yer almaktadır. PAKSAN toplamda 21.000 m2 kapalı toplam 62.000 m2’yi bulan üretim tesislerinde, robotlar, modern CNC tezgahları, son model lazer kesim makinaları ve en gelişmiş çizim programları gibi son teknoloji imkanlarını kullanarak dünya standartlarında makina üretmektedir.

PAKSAN her geçen gün ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir. Prizmatik balya makinası üretiminin yanı sıra, dünyada çok az firma tarafından üretilen büyük balya makinaları, yatay ve dikey yem karma makinaları, silaj biçme ve paketleme makinaları, toprak işleme makinaları üretimlerini de bünyesine katmıştır.

Paksan, Türkiye genelinde bulunan geniş bayi ve servis ağı sayesinde doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm müşterilerine en kısa sürede ulaşabilmektedir. Paksan son zamanlarda başlattığı atağıyla kısa sürede 6 kıtada pek çok ülkeye ürünlerini ihraç etmeyi başarmıştır.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA KENT KONSEYİ, BİGA KENT KONSEYİ TOPLANTISINA KATILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.