KARESİ BELEDİYESİ’NDEN AMATÖR FUTBOL KULÜPLERİNE DESTEK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Karesi ilçesinde hizmet veren amatör futbol kulüplerine forma desteğinde bulundu. Başkan Orkan, kulüplere saha yapımı içinde çalışmalara başladıklarını müjdeledi.

Karesi Belediyesi amatör spor kulüplerine desteğini bu yılda sürdürdü. Karesi ilçesinde hizmet veren amatör futbol kulüpleri başkanlarını ağırlayan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, kulüp başkanlarına formalarını teslim etti. Ziyarette Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Mengüç’te hazır bulundu.

Forma teslim töreninde konuşan Mengüç, Başkan Orkan’a desteklerinden ötürü teşekkür ederek, “Karesi ilçesinde bulunan amatör spor kulüplerimize verdiğiniz malzeme ve otobüs desteği için Başkanımız Dinçer Orkan’a teşekkür ediyoruz. Desteklerin önümüzdeki yıllarda da artacağını düşünüyoruz. Amatör futbol kulüplerindeki arkadaşlarımız gönüllülük esasına göre hizmet veriyorlar. Buradan herhangi bir beklentileri yok. Gençlerimize spor yaptırmak için meşakkate katlanıyorlar. Arkadaşlarım huzurunda sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

FUTBOL KULÜPLERİNİN SAHA SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Amatör spor kulüplerinin gönüllülük esasına göre hizmet verdiğini söyleyen Başkan Orkan ise şöyle konuştu:

“Burada bir amatör ruh var. Arkadaşlarımız bu işi kalben yapıyorlar. Biz tabiî ki bu tür etkinliklere destek olacağız. Malzemelerimizi hemen hemen de sizin sezonun başlangıcına yetiştirdik. İnşallah bu ve bundan sonrasında da desteklerimiz sürecek. Önümüzdeki dönemde sadece forma ve malzeme olarak değil saha olarak ta desteğimiz olacak. Bu konuda destekleri de aldık. Bundan sonrası da yapım aşaması.”

Konuşmaların ardından Başkan Orkan, kulüp başkanlarına formalarını teslim etti.

Bir önceki yazımız olan En Çok Beğenilen Gelinlik Modelleri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KARESİ BELEDİYESİ’NDEN AMATÖR FUTBOL KULÜPLERİNE DESTEK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma