foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

KARACABEY’DE ALTYAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

manset
Paylaş
 

Karacabey’de bahar ayları ile birlikte çalışmalarını hızlandıran ve ilçenin belirlenen noktalarında altyapı çalışmaları gerçekleştiren BUSKİ yetkilileri tarafından, önceki gün Başkanı Ali Özkan’a gerçekleştirilen ziyarette, ilçede bu zamana dek yapılan çalışmaların yanı sıra, şu anda yapımı devam eden çalışmalar ve ileriye dönük planlanmalar görüşüldü.

Ziyarette BUSKİ adına; İçme Suyu Daire Başkanlığı Batı Bölgesi Yapım Şube Müdürü Aysun Dağlar, Kanalizasyon Daire Başkanlığı Batı Bölgesi Kanalizasyon Yapım Şube Müdürü Filiz Çubukçu, Karacabey Şube Müdürü Hakan Kaya ve teknik personel yer aldı.

Toplantıda, ilçede bu zamana dek BUSKİ’nin yapmış olduğu çalışmalar istatiksel verilerle Başkan Özkan’a anlatıldı.

Karacabey’de Çok Yönlü Bir Altyapı Çalışması Yürütülüyor

İlçede çok yönlü olarak bir altyapı çalışmasına girildiğini belirten Başkan Özkan, “BUSKİ ile bu zamana dek süren dirsek temasımız, her geçen gün yeni çalışmalarımız doğrultusunda artarak sürmekte. Bugün elde edilen kazanımların, aslında sadece bugün için değil 50 yıl sonrasında dahi talepleri karşılayabilecek düzeyde olmasına özen gösteriyoruz. Özellikle kanalizasyon hatlarında daha büyük bir hat çekiliyor. Yağmur suyu hattı olmayan mahallelerimize bunları yeniden sağlıyoruz. İçme suyu hatlarında da yine, yenileme çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Karacabey’e değer katacak bu tür hamlelerimize, kararlı bir şekilde devam edeceğiz’’ ifadelerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.