HÜSEYİN GÜNDOĞAN "BELEDİYEYE ÖNCÜLÜK ETMEK ADINA BURADAYIZ" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

HÜSEYİN GÜNDOĞAN “BELEDİYEYE ÖNCÜLÜK ETMEK ADINA BURADAYIZ”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Altıeylül Kent Konseyi Kadın ve Engelli Meclisleri olağan genel kurullarını gerçekleştirdi. Tek liste ile girilen seçimde, Kadın Meclis Başkanlığına Özge Özalp Güneri, Engelli Meclisi Başkanlığına da Halil Özcan seçildi.

İSİMLER GELİR GEÇER BAKİ KALAN HOŞ SADA

Altıeylül Belediyesi Meclis Salonunda yapılan genel kurulda kadın ve engelli meclisleri başkanlarını seçti. Olağan Genel Kurul toplantıları Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın başkanlığında, Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gündoğan ve Kent Konseyi Genel Sekreteri aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcısı Osman Ödemiş, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve gönüllülerin katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Kurul öncesi bir konuşma yapan Başkan Hasan Avcı önceki dönemde görev alan yönetime ve Altıeylül için gönüllü olarak çalışan herkese teşekkür etti. Avcı şunları söyledi; “Altıeylül’de önümüzdeki süreçte; şehrimize katkı sunmak, taş üstüne taş koymak için Kent Konseyinin önemi büyük. Bu süreçte gönüllü olarak çalışmaya aday olan herkese çok teşekkür ederim. Burada gönüllülük en önemli etken.  Daha aktif, daha hızlı ve verimli bir 5 sene geçirmek istiyoruz. Geçtiğimiz dönemde tecrübeler kazanılmıştı. Bizler de Belediye olarak sizlere elimizden gelen katkıyı vereceğiz. ‘İsimler gelip geçer, Baki kalan bir hoş sada imiş’ demiş büyüklerimiz. Kişiler gelir gider ama eserleri baki kalır. İnşallah çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, engellilerimize yönelik en güzel çalışmaları yapacağımıza inanıyorum. Katılımda bulunan herkese teşekkür ediyorum. “ dedi.

BELEDİYEYE ÖNCÜLÜK ETMEK ADINA BURADAYIZ

Başkan Avcı’dan sonra söz alan Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Gündoğan ise ” Belediyeye öncülük etmek adına buradayız” dedi. Gündoğan, Kent konseylerinde gönüllülüğün esas olduğunun altını çizerken şunları söyledi; “ Öncelikle burada bulunan güzel ve özel insanlara teşekkür ediyorum. Bu iş gönüllülük işi. Belediyenin yapmak istediği işlere öncülük etmek ve yanlış işlere de dur demek adına buradayız. Sizlerin emrindeyiz. Buradaki canlı ekibi görünce güzel işlere imza atacağımıza, Belediyeyi harekete geçirerek sorunlarınızı gündeme taşımak adına güzel projeler üreteceğimize inanıyor ve sizlere teşekkür ediyorum. Hepimize hayırlı olsun.” Dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.