foto-deniz1

EĞİTİME DESTEĞE DEVAM

icerik_19197540_10212736667752336_1616531987_o
Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Eğitim Destek Evi ile ekonomik gücü olmayan öğrencilere fırsat eşitliği yaratarak eğitimde fırsat eşitliği sağlıyordu. Daha önce Bandırma Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokol bu sene sona eriyordu. Yapılan Görüşmeler ardından Bandırma Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Bandırma Kaymakamlığında imzalan protokolle Bandırma Belediyesi Eğitim Destek Evi öğrencileri eğitimde desteklemeye devam edecek. Kaymakamlıkta yapılan protokole Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil katıldı.

Eğitime yapılan desteğin en büyük destek olduğunu belirten Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Yıllardır Eğitim Destek Evimizle çocuklarımıza eğitimlerinde katkı sağlıyoruz. Protokol sona eriyordu. Yeni Protokol şartlarıyla çocuklarımızı eğitimde desteklemeye devam edeceğiz. Desteklerinden dolayı Kaymakamımız Günhan Yazar’a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız’a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Kılıçgil’e teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan SPOR'A DEV KAYNAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.