EDREMİT BELEDİYESİ'NDEN TSM KONSERİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN TSM KONSERİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Edremit Belediyesi Altınoluk Türk Sanat Müziği (TSM) topluluğu,Şef Bahattin Ural yönetiminde nostaljik bir sunumla katılanlara müzik ziyafeti yaşattı.

Edremit Belediyesi’nin düzenlediği konserde Altınoluk Mahallesi’nde uzun süredir faaliyet gösteren Altınoluk Türk Sanat Müziği topluluğu 3 aylık çalışmasını sahneye taşıdı.  Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve büyük ilgi gören konserde salonun tamamı doldu. Nostaljik Türk Sanat Müziği eserlerinden oluşan geniş repertuar ile müzikseverler unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşadı. Konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Konsere katılanlara teşekkür eden Altınoluk Türk Sanat Müziği Topluluğu Başkanı Nursel Balcı, “Şefimiz Bahattin Ural’ın öncülüğünde 3 ay süreyle konserimize hazırlandık. Topluluk üyelerimizin emekleriyle hazırlanan konserde birbirinden güzel seslerimiz var. Kış sezonumuzu konserlerle geçireceğiz. Konserlerimize tüm halkımızı davet ediyoruz. Bize konserlerimizde ve çalışmalarımızda destek veren Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya ve katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi. Şef Bahattin Ural ise, “Müzik ayrı bir tutku, özellikle bu dönemde müziğe çok ihtiyacımız var. Ülkemizin insanlarımızın yüzlerinin gülmeye ihtiyacı var. Bunu da müzikle sağlamaya çalışıyoruz. Türk Sanat Müziği konserlerimizi devam ettireceğiz. Buna ek olarak ileriki zamanlar için planladığımız Batı müziği konserlerimizde olacak herkesi bekliyoruz.” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.