BANDIRMASPOR'A CEZA YAĞDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMASPOR’A CEZA YAĞDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Türkiye Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu 14 Mayıs 2018 tarihinde oynanan Bandırmaspor-Sakaryaspor play-of karşılaşmalarında taraftarların neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı 12 bin TL, taraftarların neden olduğu saha oyları nedeniyle 15 bin TL olmak üzere toplam 27 bin TL para cezası verdi.

Disiplin Kurulu aynı müsabakada Bandırmaspor Kulünü Sportif Direktörü Serdar Samatyalı’ya rakip takım oyuncularına yönelik sportmenliğe aykırı hareketlerinden dolayı 21 gün hak mahrumiyeti ve 8 bin TL para cezası verdi.

Bandırmasporlu on futbolcunun alacakları ile ilgili TFF’ye başvurması ve kulübün artan borç yükü 53 yıllık kulübün pazarlanması sorununu da beraberinde getirdi.

Bandırmasporlu taraftarlar kulüp yönetiminin değişmesini istiyor. Sezon başından bugüne transfer ücretlerini alamayan futbolcuların Federasyona başvurdukları ve tamamının bedelsiz bir şekilde serbest kalmasının söz konusu olduğu, 2018-2019 futbol sezonunda Ban Ban’ın takım oluşturmada güçlük yaşayacağına dikkat çekiliyor.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.