AŞEVİ FAALİYETLERİNİ ARA VERMEDEN SÜRDÜRÜYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

AŞEVİ FAALİYETLERİNİ ARA VERMEDEN SÜRDÜRÜYOR

Paylaş
 

Kuva-yi Milliye Meydanı’ndaki Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi binası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Müspet ve Manevi İlimler Vakfı’na tahsis edilen Aşevi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bahse konu alanda birkaç yıldır devam eden ve yardıma muhtaç ailelere günlük düzenli olarak verilen yemek dağıtım hizmeti çerçevesinde çoğunluğu yabancı uyruklu dar gelirli 480 aileye ulaştırılan 3 çeşit yemek ve ekmek dağıtımı aynı merkezden sürdürülüyor.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir mitingini gerçekleştirmesi nedeniyle Cumhurbaşkanlığı’na bağlı ekipler tarafından miting gününde burada yemek dağıtımına müsaade edilmeyeceğini belirtilmesinin ardından aynı noktaya 100 metre mesafede bir yemek dağıtım noktası oluşturularak dar gelirli ailelerin yemek dağıtımı aksatılmadan gerçekleştirildi. Yine bahse konu yemek dağıtım alanının günlük temizlik hizmetleri de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenli ve aksatılmadan sürdürülüyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yardıma muhtaç vatandaşlara hizmet eden, kamu yararına çalışan Vakıf ve Derneklere her türlü destek verilmeye devam ediliyor.

Bir önceki yazımız olan SEDEF EGZAMA HASTALIĞINA MUCİZE ÇÖZÜM SAĞLIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.