BANDIRMALI HANDE ERÇELİN YENİ PROJESİ BELLİ OLDU…İŞTE DETAYLAR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMALI HANDE ERÇELİN YENİ PROJESİ BELLİ OLDU…İŞTE DETAYLAR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Güneşin Kızları dizisi ile büyük hayran kitlesine sahip olan Bandırma’lı genç ve güzel oyuncu Hande Erçel’in ikinci projesi belli oldu. Yapılan haberlere göre Hande Erçel önümüzdeki günlerde romantik komedi türünde bir filmde rol alacak.Devamı haberimizde…

Bilindiği üzere son dönemlerde birçok yeni dizi ekranlarda boy gösteriyor. Bu dizilerin neredeyse hepsinin ortak özelliği, yepyeni oyuncuların tanınmasına ve sektöre girmesine yardımcı olarak biliniyor. Yani bir dizi ile şöhreti yakalayan kadın ya da erkek oyuncu, bu noktadan sonra alıp yürüyor.

Adı geçen oyuncuların neredeyse hepsi gencecik yaşta olan fiziği ve yüzü güzel olan insanlardan meydana geliyor.

1993 doğumlu olan Miss Civilization Of Turkey adlı güzellik yarışmasında 1.olarak ülkemizi yurt dışında temsil eden güzel oyuncu, ilk olarak Show TV’de yayınlanan Çılgın Dershane Üniversite’de isimli dizide yardımcı oyuncu olarak görülmüş, ardından TRT’de yayınlanan Hayat Ağacı adlı dizide yer aldı. Ve kendisine asıl ünü getiren gençlik dizisi Güneşin Kızlar’ı oldu.

19 Mart tarihinde final yapacak olan Güneşin Kızları’nın başrollerinden bir tanesi olan ve hayranları tarafından diziden sonra ne yapacağına dair büyük bir merekın oluştuğu güzel oyuncunun yeni bir bir projede yer alacağı iddia edildi.

Bu iddiaya göre; Hande Erçel Güneşin Kızları dizisinin de yapımcılığını üstlenen Süreç Film’in önümüzdeki aylarda çekeceği romantik komedide kadın başrol olarak yer alacak.

Bu film kendisi için ve sinema kariyeri adına ilginç ve güzel bir kapı açacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.