BANDIRMA BELEDİYESİNDEN KOORDİNASYON TOPLANTISI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BANDIRMA BELEDİYESİNDEN KOORDİNASYON TOPLANTISI

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi 2016 parke ve asfaltlama çalışmalarının sağlıklı yürütülebilmesi için Bandırma da bulunan kuruluşlarla Belediye encümen salonunda koordinasyon toplantısı düzenlendi.

Bandırma Belediyesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME), AKSA Bandırma Doğalgaz, Süperonline İletişim Hizmetleri, BASKİ, Türk Telekom ve UEDAŞ yetkililerin de katıldığı Koordinasyon toplantısında altyapı ile ilgili kurumların uyması gereken iş süreç programı görüşüldü.

Bandırma Belediye Başkan Vekili Nusret Ekiztaş başkanlığında gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında kamu kuruluşları ve sahada kamu hizmeti veren özel şirket temsilcilerinin, kurum ve kuruluşların, yatırımlarla ilgili bilgilerini önceden AYKOME ye teslim etmeleri halinde oluşacak olumsuzlukların önüne geçileceği belirtildi.

Cadde ve sokakların ayrıca 18. madde uygulamasında imara yeni açılacak yolların da bu kapsamda parke ve asfalt çalışması yapılmadan önce alt yapı tamamlanmasından sonra gerçekleştirileceği bildirildi.

BASKİ hariç diğer kuruluşların kazı sonrası yol düzenleme işlemi Bandırma Belediyesi tarafından sağlanacak.

Bir önceki yazımız olan FARMASİ KADINLAR GÜNÜ PERAMA OTELDE YAPILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.