BANDIRMA VE ERDEKLİLER BU FİLMDE OYNADI! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BANDIRMA VE ERDEKLİLER BU FİLMDE OYNADI!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma ve Erdek’te çekimleri gerçekleşen”Benim Adım Feridun” filminin galası Bandırma’da gerçekleştirildi.

Bandırma’da Liman Alışveriş merkezinde yapılan galaya, yönetmen Çağan Irmak ve filmin başrol oyuncusu Halil Sezai Paracıkoğlu katıldı.

Film gösterimi öncesi sinemaseverlerle bir araya gelen Irmak ve Sezai, hayranlarının sorularını yanıtladı.

Çekimler sırasında yaşadıkları olayları paylaşan Irmak, “Filmin bazı kısımları Erdek’te çekildi. Çekimler boyunca bizi çok mutlu ettiniz, tekrar tekrar misafiriniz olmayı istiyoruz. Mahir Ünsal’ın selamı var. O da buranın çocuğu.” dedi.

Erdek’i sevdiğini belirten Irmak, “Bir ay boyunca burada çok mutlu oldum. Erdek gelişsin ama bu güzelliğini kaybetmesin istiyorum. Burası güneşin en güzel battığı yer.” ifadelerini kullandı.

Film projeleri hakkında da konuşan Irmak, birkaç projesinin birden olduğunu ancak hangisinin öne çıkacağından henüz emin olmadığını anlattı.

Halil Sezai de “Birine gerçekten aşık oldunuz mu?” sorusuna “Bizi burada çok güzel ağırladınız, burayı çok sevdik. Yazları buraya gelmişliğim çok vardı. Öyle bir aşk oldu mu? Bu özel ama söyleyeyim, evet.” yanıtını verdi.

Irmak ve Paracıkoğlu, daha sonra hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Galaya, Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç ve sinemaseverler katıldı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.