BALIKESİR MARKALAŞIYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BALIKESİR MARKALAŞIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

“Marka Şehir Projesi” Değerlendirme toplantısı Vali Hasan Şıldak başkanlığında Valilik Kocaseyit Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Sanayi Odası Hasan Ali Eğinlioğlu, Ticaret Odası Rahmi Kula, Ticaret Borsası Başkanı Ersin Erdoğmuş, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Hakan İskenderun, Ticaret Odası Genel Sekreteri Serkan Acar, Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Mürsel Sabancı ile Loby Grup Temsilcileri katıldı.

Çalışmanın, Balıkesir’in marka şehir ve cazibe merkezi olması yönünde önemli bir adım olduğunu ifade eden Vali Şıldak, “Bu proje ile Balıkesir marka şehir, marka ürünler üssü olmalıdır.” dedi.

İlin sahip olduğu ürünlerin ve turizm potansiyelinin vurgulandığı toplantıda katılımcılar İlimizi her yönüyle Ülkemize ve Dünyaya tanıtma noktasında markalaşma temelinde fikir alışverişinde bulundular.

Bir önceki yazımız olan CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: CUMHURİYET HALK PARTİSİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN KALESİDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.