foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

AK PARTİ’DE BİR İSTİFADA GÖNEN’DEN

11052532_1540174686245420_8057209430899294221_o
Paylaş
 

Ak Parti Balıkesir 6.sıra milletvekili adayı Gönenli iş adamı Mehmet Karatan iş yoğunluğu ve sağlık problemlerini gerekçe göstererek milletvekili adaylığından istifa ettiğini açıkladı.

Yaklaşık 30 yıllık siyasi hayatı boyunca her zaman memleketine ve ülkesine yararlı bir politikacı olma gayreti içinde olduğunu dile getiren Karatan “Siyasetin insana hizmet etme sanatı olduğunu her zaman kendime ilke edindim. Ben her zaman siyasetin tabandan teşkilattan başladığına inanan biri oldum. Bu sebepten Balıkesir’in her ilçesinde, köyünde partimize gönül vermiş üyelerimizle ve belki bize oy vermese de bizim bölgemizin insanı, vatandaşımız olduğu için her kesimle barışık ve onların gönlünü kazanmış biri oldum. Bu sevgiye mazhar olmak da ayrıca gurur vericidir. 13 yıldır iktidarda olan ve ‘’Yeni Türkiye’’ hedefi ile daha güçlü bir ülke olmak için partimizle birlikte çıktığımız bu yolda ben de her köşesini iyi bildiğim, parti gözetmeksizin sevgisini ve saygısını kazandığıma inandığım güzel kentimiz Balıkesir için 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde milletvekili adayı olarak gösterildim. Böyle kutsal bir göreve layık görülmemde; uzun yıllar bölgemizde birçok sivil toplum örgütünde başkanlıklar yapmış olmam, Ak Parti Gönen ilçe ve il delegeliklerinin, 2011 genel seçimlerinde Balıkesir milletvekili adayı olmam ve geçen bu 4 yıllık süre boyunca da Balıkesir için hizmet etme istediğinden asla vazgeçmememin etkili olduğu inancındayım ”dedi.

Karatan devamında şunları söyledi “Memlekete hizmet etme görevi aslında bir bayrak yarışıdır. Bu yarışta, bu davada en iyimiz ve göreve uygun olanlarımızın devam etmesi gerekmektedir. İş adamı kimliğimden dolayı geçen yoğun iş hayatımın dışında sağlık problemlerinden dolayı milletvekili adaylığı görevimden affımı istiyorum. Bu kutlu davada sizlerle birlikte çalışma imkânı yakalamaktan ve doğduğum, büyüdüğüm güzel Balıkesir’im için hizmet etme şansı bulmaktan dolayı teşekkür eder, birlikte çalıştığımız süre boyunca şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühlerden dolayı minnet duyarım”.

Bir önceki yazımız olan İDO'DA BAYRAM YOĞUNLUĞU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.