AK PARTİ’DE BİR İSTİFADA GÖNEN’DEN

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Balıkesir 6.sıra milletvekili adayı Gönenli iş adamı Mehmet Karatan iş yoğunluğu ve sağlık problemlerini gerekçe göstererek milletvekili adaylığından istifa ettiğini açıkladı.

Yaklaşık 30 yıllık siyasi hayatı boyunca her zaman memleketine ve ülkesine yararlı bir politikacı olma gayreti içinde olduğunu dile getiren Karatan “Siyasetin insana hizmet etme sanatı olduğunu her zaman kendime ilke edindim. Ben her zaman siyasetin tabandan teşkilattan başladığına inanan biri oldum. Bu sebepten Balıkesir’in her ilçesinde, köyünde partimize gönül vermiş üyelerimizle ve belki bize oy vermese de bizim bölgemizin insanı, vatandaşımız olduğu için her kesimle barışık ve onların gönlünü kazanmış biri oldum. Bu sevgiye mazhar olmak da ayrıca gurur vericidir. 13 yıldır iktidarda olan ve ‘’Yeni Türkiye’’ hedefi ile daha güçlü bir ülke olmak için partimizle birlikte çıktığımız bu yolda ben de her köşesini iyi bildiğim, parti gözetmeksizin sevgisini ve saygısını kazandığıma inandığım güzel kentimiz Balıkesir için 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde milletvekili adayı olarak gösterildim. Böyle kutsal bir göreve layık görülmemde; uzun yıllar bölgemizde birçok sivil toplum örgütünde başkanlıklar yapmış olmam, Ak Parti Gönen ilçe ve il delegeliklerinin, 2011 genel seçimlerinde Balıkesir milletvekili adayı olmam ve geçen bu 4 yıllık süre boyunca da Balıkesir için hizmet etme istediğinden asla vazgeçmememin etkili olduğu inancındayım ”dedi.

Karatan devamında şunları söyledi “Memlekete hizmet etme görevi aslında bir bayrak yarışıdır. Bu yarışta, bu davada en iyimiz ve göreve uygun olanlarımızın devam etmesi gerekmektedir. İş adamı kimliğimden dolayı geçen yoğun iş hayatımın dışında sağlık problemlerinden dolayı milletvekili adaylığı görevimden affımı istiyorum. Bu kutlu davada sizlerle birlikte çalışma imkânı yakalamaktan ve doğduğum, büyüdüğüm güzel Balıkesir’im için hizmet etme şansı bulmaktan dolayı teşekkür eder, birlikte çalıştığımız süre boyunca şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühlerden dolayı minnet duyarım”.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

AK PARTİ’DE BİR İSTİFADA GÖNEN’DEN

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x