Ahmet Akın Mahallelerin Sorunlarını TBMM Gündemine Taşıyor | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Ahmet Akın Mahallelerin Sorunlarını TBMM Gündemine Taşıyor

Paylaş
 

(11.05.2016, Ankara) CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın Balıkesir’in sorunlarının peşini bırakmıyor. Hizmet alamayan, sorunları çözülemeyen her mahalleye yakın ilgi gösteren Akın, TBMM mesaisinin önemli bir bölümünü bu sorunların çözümüne ayırıyor. İvrindi’nin Soğanbükü mahallesinin uzunca bir süreden bu yana yapılmayan yolunu TBMM Genel Kurulunda söz alarak dile getiren Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın şunları söyledi;

“Balıkesir İvrindi ilçemize bağlı Soğanbükü mahallemiz ya da eski adıyla köyümüz ilimizin en büyük köylerindendir, köyde 800 hane bulunuyor.

Soğanbükü’nü ana asfalta bağlayan iki kilometrelik yol üzerindeki kaplama çoktan yok olmuş. Ortada yol adına bir şey kalmamış.

Hemşerilerimizin deyimi ile yol tarla haline gelmiş.  Yoğun bir trafiğin yaşandığı bu yolda toz, toprak ve yağışlı günlerde çamur içinde yolculuk yapılıyor.

Seçimlerden önce AKP’li yönetici ve adaylar Soğanbükü’nde yaptıkları çalışmada kısa süre içerisinde bu yolun yapılacağının, köyün diğer sorunlarının da çözüleceğinin, gereken hizmetin yapılacağı sözünü vererek oylarını istemişler.

Hemşerilerimiz de bu söze güvenerek oylarını vermişler.

Ama o günden bu yana Soğanbükü’ne uğrayan olmamış. Hiçbir sorunları çözülmemiş.

Soğanbükü halkı seçimde verilen sözün tutulmasını, hiç olmazsa iki kilometrelik bu yolun bir an önce yapılmasını istiyorlar.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.