YOL YAPIM VE TAMİRAT DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

YOL YAPIM VE TAMİRAT DEVAM EDİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun kentimizin çeşitli noktalarında Belediye ekiplerimizin devam eden yol yapım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

100. YIL – SANAYİ BAĞLANTI YOLU

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “100 Yıl Mahallemizdeki 1717 nolu sokağı Bandırma Küçük Sanayi Kavşağıyla bağlantısını yapıyoruz. Böylece bu bölgeden sanayiye ve farklı yerlerden bu bölgeye gelecek vatandaşlarımız bu yolu kullanarak Sanayi Kavşağı Liman Avm arasındaki trafik yoğunluğunu azaltacaklar. Ayrıca Eti Maden önünde açmaya başladığımız yan yol ile bu bölgenin trafiğini hafifletmiş olacağız.

SERVET ÇIRPAN CADDESİNİ YENİLİYORUZ

Yoğun bir şekilde kullanılan ancak yol bozukluğundan dolayı vatandaşlarımıza sıkıntı çıkaran Servet Çırpan Caddemizi yeniliyoruz. Tekrar kazılmaması için diğer kurumlarımızda altyapı çalışmalarına devam ediyor. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte ekiplerimiz mümkün olan en hızlı şekilde üstyapıyı tamamlayarak vatandaşlarımızın kullanımına açacağız.

LEVENT MAHALLEMİZDE TAMİRATLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Levent Mahallemizde ekiplerimiz bozuk yol ve kaldırımların tadilatını sürdürüyor. İnşaat ve altyapı kazıları nedeniyle kentimizin birçok noktasında bozuk yollarımızın tamiratını personelimiz ölçüsünde gidermek için mücadele ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.