YENİ YEŞİL ALANLAR ÇOCUK OYUN GRUPLARI İLE ANLAM KAZANDI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

YENİ YEŞİL ALANLAR ÇOCUK OYUN GRUPLARI İLE ANLAM KAZANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Daha yeşil ve daha yaşanılabilir bir Bandırma için gece gündüz demeden çalışan Bandırma Belediyesi yazın başlatmış olduğu yeşil alan seferberliğine çocuk oyun gurupları ile süsledi.

Tamamlanan yeşil alanlar ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Yeni parklarımız yeşil alanları, yürüyüş alanları ve çocuk oyun gurupları ile kullanıma hazır. Çocuklarımızın daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda sosyalleşip oynayabilmeleri için eklediğimiz oyun gurupları çocuklarımızın yüzündeki sevinçle daha da anlam kazandı. Göreve geldiğimiz günden bugüne hemşerilerimiz için her alanı değerlendirip onların hizmetine sunacağız, şeklinde ifade kullanmıştık. Yeşil alanlardan mahrum olan kentimize yeni parklar ve yeşil alanlar kazandırmak için hemen kolları sıvadık. Şu ana kadar ilçemize 10 adet yeni park kazandırdık. Onlardan birileri de İhsaniye, 100. Yıl ve Paşabayır mahallelerine yaptığımız yeni yeşil alanlar. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken sadece park alanlarımızı yeşillendirmekle kalmıyoruz yeni yaptığımız yol ve çevre düzenlemelerine yeşil görünüm kazandırabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.  Yapımı devam eden ve yeni hayata geçireceğimiz projelerimizde de yeşil alanlar eklemeyi ihmal etmeyeceğiz. Bandırmalı vatandaşlarımız yaptığımız projelerdeki yeşil alanlara ve bitkilere sahip çıkacaklarına inancım tam. Yeni parklarımız ve yeşil alanlarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.