Yemtar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tebrik İlanı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü coşku ve gurur içinde kutlamanın heyecanını yaşıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin zaferle taçlandığı günü simgeliyor. Yemtar olarak, bu önemli günde sizlere özel bir tebrik ile seslenmek istiyoruz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan bu büyük zaferin yıl dönümünde, milletimizin birlik ve beraberliği, demokrasimize olan inancı ve ilerlemeye duyduğu sonsuz güvenin bir kez daha vurgulanacağına inanıyoruz.

Yemtar ailesi olarak, Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü coşku ve gurur içinde kutluyor, ülkemizin her köşesinde aydınlık yarınlar inşa etmek için bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin ışığında, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara ulaşmayı diliyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlar, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Yemtar

Dileklerimizle, Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun!

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan MUTLU ARSLAN, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLADI! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yemtar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tebrik İlanı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x